Wpis z mikrobloga

To jest synku fakt, nie opinia. Oczywiście możesz żyć w swojej bańce udawac, że tak nie jest.


@Nanuno: nie synkuj mi tu, żałosny trollu, broniący skorumpowanej instytucji kierowanej przez skorumpowanego prezesa
  • Odpowiedz
  • 0
@skitarii Znowu brniesz w tyradę swoich kłamstw i głupoty smarku. Nic nie mówiłem o instytucji Orlenu, ani o jej prezesie tylko stwierdziłem fakt, że dzień w dzień gorące są zawalone postami grillującymi Obajtka i Orlen, więc o jakiej wy cenzurze pitolicie?! Wy chyba nie wiecie co to jest cenzura.
  • Odpowiedz
@skitarii Znowu brniesz w tyradę swoich kłamstw i głupoty smarku. Nic nie mówiłem o instytucji Orlenu, ani o jej prezesie tylko stwierdziłem fakt, że dzień w dzień gorące są zawalone postami grillującymi Obajtka i Orlen, więc o jakiej wy cenzurze pitolicie?! Wy chyba nie wiecie co to jest cenzura.


@Nanuno: Może o takiej, że te wpisy są regularnie usuwane przez upośledzoną moderację a osoby wstawiające je banowane?
  • Odpowiedz
  • 0
@Toporky Kolejny dzban.. Znaltujecie się jak muchy do gówna i powielacie te swoje pierdy jeden po drugim. Gdzie ja coś o cenach paliwa napisałem flepie?!
  • Odpowiedz
Kolejny dzban.. Znaltujecie się jak muchy do gówna i powielacie te swoje pierdy jeden po drugim. Gdzie ja coś o cenach paliwa napisałem flepie?!


@Nanuno: w Wigilię wam nawet Partia nie da wolnego?
  • Odpowiedz