Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@tomek860827: A teraz wymień 2 znane perkusistki.

@dolOfWK6KN: Moe Tucker i Meg White, bonusowo Karen Carpenter. Skoro jednak musisz o to pytać to zapewne o żadnej z nich nie słyszałeś, więc nie są dostatecznie znane, co? Zresztą, jak wskazał wyżej @Mave to jest ż a d n e kryterium przy rozwijaniu jakiejkolwiek pasji. Równie dobrze to ona może być w przyszłości tą znaną perkusistką, a może i nią nie będzie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Istvan_Szentmichalyi97: Masz rację, nie znam. Wiem za to, że walenie w bębny denerwuje, nawet w zaawansowanym stadium. Wychowałem się z kuzynem, który jest perkusistą. Perkusja w domu to nie jest najlepszy pomysł, ale to nie ja będę się z tym męczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomek860827: rety, aż mi przypomniałeś te świąteczne mieszane uczucia, gdy prosiłam rodziców o coś konkretnego, a dostawałam coś innego. Przekochani rodzice zawsze się starali jak tylko umieli, a ja się z jednej strony cieszyłam z prezentu, a z drugiej strony byłam rozczarowana, że to nie to, co chciałam, jednak nie chciałam pokazywać uczuć, bo wiem, że się starali i byłoby im przykro gdybym była niezadowolona. Z perspektywy czasu, to nawet te