Wpis z mikrobloga

Dziękuję mojemu Mikołajowi za wspaniałą paczkę. Każdy prezent bardzo trafiony i na pewno mi się przyda.

- książkam o moim ulubionym klubie, miałem ją na liście do przeczytania, więc od razu się za nią zabrałem
- magiczny kubek z moim imieniem i logiem AC Milan już przetestowany, tak samo jak zaparzacz i herbatka, która była bardzo dobra
- zestaw gier z serii Wirus, jako fan #grybezpradu już nie mogę się doczekać aż w nią zagram, pewnie jutro przy wigilii będzie okazja
- bluza z logo FIFA, bałeś się, że może być za duża, ale okazała się idealna, będzie grzała podczas zimowych wieczorów spędzonych przy konsoli grając w #fifa
- słodycze również świetnie trafione, niestety będę się musiał podzielić z żoną, ale taka ilość michałków sprawiła, że nie odczuję tego tak mocno
- dodatkowo list, który zachowałem dla siebie, ale było mi bardzo miło czytając go

Jeszcze raz wielkie dzięki za paczkę i mam nadzieję, że ujawnisz się pod tym postem.

#pokapake
Murzyn1009 - Dziękuję mojemu Mikołajowi za wspaniałą paczkę. Każdy prezent bardzo tra...

źródło: comment_1671827800EfHy7Pvr0rNQ1EL3NMiOqa.jpg

Pobierz