Wpis z mikrobloga

Nikt mnie w życiu tak w konia nie zrobił jak @Bekovsky xDDD Heheszkowałam, że jako jedyny mnie zaczął obserwować po losowaniu więc to pewnie mój Mikołaj xD A tak naprawdę to było on (ʘʘ) Najciemniej pod latarnią xDDDD Byłby ostatnią osobą, którą bym podejrzewała xD
No i jaką idealną paczuszkę dostałam od tego pięknego kawalera! :DD Siedzę schorowana i zziębnięta a tu bach, wjeżdża ogromny koci bluzo-koc po którego założeniu momentalnie usnęłam taki wygodny XD ja już go nie zdejmuję :33333
Książka o Korei na którą miałam mega chrapkę! I mega intrygująca książka z prawdziwymi niewyjaśnionymi historiami, po której nie będę w stanie zasnąć D: ale za to mnie zainspiruje do pisania <3
- Bardzo ciekawa świąteczna herbatka, nigdzie takiej nie widziałam, chętnie spróbuję :D
- ukulelowa płyta „Marudne piosenki” od Ranko ukulele, jasne że ich znam, na tiktoku nawet robiłam filmiki do ich piosenek :DDDD
- Toblerone wielkości prawdziwej góry xD :DDDDDD
- Ta czekoladowa pomarańcza jak mi nie dawała spokoju, zawsze się zastanawiałam jak smakuje xD a mam białą wersję :D
Wszystko oczywiście pięknie zapakowane i list długi i ręcznie napisany i słodyczy mnóstwo i michałki i nawet pietruszka, no tak kochany jest ten @Bekovsky że szok :D
Pic rel. to kotek z bluzo-koca i jednocześnie moja reakcja na pakę ()
#wykopaka #chwalesie #pokapake
oszty - Nikt mnie w życiu tak w konia nie zrobił jak @Bekovsky xDDD Heheszkowałam, że...

źródło: comment_1671826391Ul0pSvRtaVTWpGHsvNvFTh.jpg

Pobierz
  • 43