Wpis z mikrobloga

W te święta ofiarując dary, gościnę, otwierając serce dla uchodźczyń z Ukrainy, pamiętajmy także o mężczyznach z Ukrainy, którzy nie mogą liczyć na dobrodziejstwo Polaków i siedzą bez prądu w jakimś Charkowie czy Kijowie. Bez pracy, bez prawa do wyjazdu z kraju, bez środków do życia, ostatni w kolejce do pomocy humanitarnej, często zostawieni przez swoje partnerki, które układają sobie nowe życie we Wrocławiu i Krakowie. To dla nich zostawmy jedno puste nakrycie przy wigiljnym stole.

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #wojna #ukraina
Pobierz motilal - W te święta ofiarując dary, gościnę, otwierając serce dla uchodźczyń z Ukra...
źródło: comment_1671826560MnF0wh7Z2Sg0ZTz4N67qRl.jpg
  • 20
właśnie takiej reakcji się spodziewałem od wykopka, perzewiozłem w tym roku już ponad 3000 uchodźców z ukrainy, kobiety, mężczyźni po 70 i dzieci, jeździłem tam i no było ciężko, jedno trolowe zdanie w necie, nie wiem co o was wykopky myśleć i już opinia wyrobiona i plują na ryj


@nightrain: czy ty masz właśnie pretensje, że wykopki oceniają cię negatywnie na podstawie pisania debilnych komentarzy, zamiast uwzględniać rzeczy o których nie