Wpis z mikrobloga

@MatPL1122: bo gaijin #!$%@? ma w dupie balans i #!$%@? sa jednoczesnie samoloty nawet na 10.7 bez flar i samoloty na 9.7 z all aspectami i sobie grajcie powodzenia xD. W sumie nic dziwnego bo chyba tez niezly hajs od graczy zbieraja z tych a10. Boje sie wsiadac do mojego g91ys XD
@KrowaMleczna: ja latam w su25 tym drzewkowym ostatnio i powiem Ci tak, zgadzam się z brakiem, balansu ale jednocześnie nie widzę rozwiązania tego problemu, bo maszyny takiej jak su25 czy a10 ssą, te pociski to jedyne co je ratuje, gdyby im je zabrać to równie dobrze mogłyby być na 8.0, z drugiej strony fantom mógłby trafić niżej, ale wtedy pozdrawiam samoloty z 8.7 itd.
@MatPL1122: wg mnie powinny pojsc wyzej i dostawac w #!$%@? tak jak inne attackery na nizszych brach bo jednak outplay missile o zasiegu +- 3km jest bezsensowna mechanika. Nie wiem jak bardzo niegrywalne by to bylo dla nich ale watpie ze bardziej niz dla 8.7-9.7 samolotow ktore moga przezyc w walce z su25/a10/a6e tylko jak tamtym skoncza sie rakiety albo ich piloci beda zbyt glupi zeby obrocic sie przodem do przeciwnika.