Wpis z mikrobloga

Wykopki, pytanie. W związku ze zmianami jakie planuje Play w sprawie ważności konta planuję przenieść numer. Z uwagi na to, że do tej sieci nic nie mam (a przede wszystkim sympatii), w grę wchodzą pozostali operatorzy.
W zasadzie to w grę wchodzą dwa numery: mój i mojej drugiej - ładniejszej połówki, więc jeśli są jakieś ciekawe opcje na MIX dla dwojga, to jestem(śmy) otwarci na propozycje.

Wymagania, jeśli chodzi o mnie - marginalne. Bardzo mało dzwonię, głównie odbieram telefon. Znakomitą większość spraw załatwiam mailowo lub przez messenger. Myślę, że jakiś minimalny pakiet darmowych rozmów w zupełności wystarczy. W zamian pakiet internetowy, minimum 10 GB. Ponadto sieć 5G.

Abonament/doładowania? Wiadomo - najniższe ;) Zasięg sieci? Tylko z Play jest u mnie problem, średnio 1 kreska, więc gorzej chyba nie będzie.

Druga połówka ma nieco inne wymagania, więc tu pakiet minimum 100 minut by się przydał. Internet już ma mniejsze znaczenie, spokojnie powinno starczyć 5 GB.

Telefony nas nie interesują. Oboje też nie chcemy się wiązać z operatorem jakimiś długimi umowami czy zobowiązaniami.

#gsm #operatorzykomorkowi #play #plus #orange #vikingmobile #tmobile #virginmobile #lycamobile #plush #innioperatorzyniewymienieniwtagach
  • 3