Wpis z mikrobloga

Rok temu, na poprzednim jeszcze koncie (zpermabanowane ()), wbiłem na mirko ok. 22 grudnia i ogłosiłem rozdajo DLC do ETS2 lub ATSa, do wyboru. Ot, chciałem mirkom truckerom zrobić fajny prezent świąteczny last-minute (ʘʘ) Spodziewałem się kilkunastu plusów, wpadło kilkaset, zgodnie z obietnicą trzech mirków wygrało wybrane przez siebie DLCki.
Postanowiłem sobie że jeśli tylko okoliczności pozwolą, akcję powtórzę za rok.

Fakt, lekko się spóźniłem ale chyba się wyrobimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zasady podobne do ubiegłorocznych:
-> udział biorą wszyscy posiadacze ETS2 lub ATSa z minimum 100h nabitymi w jednej z tych gier (tak, będę to weryfikował przed przekazaniem nagrody),
-> udział biorą również zielonki ale z kontem założonym najpóźniej 22.12.2022,
-> aby wziąć udział należy zaplusować posta oraz pierwszy komentarz pod postem,
-> wygrywają 3 osoby wybrane przeze mnie losowo za pośrednictwem strony commentpicker com,
-> zwycięzców zawołam w komentarzu do tego posta, załączając stosowne screeny z w/w strony,
-> każdy zwycięzca wybiera jedną nagrodę z opcji 1-4 wymienionych poniżej,
-> plusujemy do godz. 12:00 czasu PL dnia 24.12.2022, losowanie odbędzie się wkrótce po zamknięciu przyjmowania zgłoszeń,
-> od momentu powiadomienia o wygranej zwycięzca ma 24h na kontakt ze mną na pw celem odbioru nagrody, w przypadku braku kontaktu losuję kolejną osobę,
-> z przyczyn technicznych do odebrania nagrody wymagane jest tymczasowe zaproszenie OPa do swoich znajomych na Steam.

Nagrody do wyboru:
1) ETS2 Iberia.
2) ATS Texas.
3) 2 dowolne DLC spośród: ETS2 Road to Black Sea, ETS2 Beyond the Baltic Sea, ETS2 Italia, ETS2 Vive le France, ETS2 Scandinavia, ATS Colorado, ATS Idaho, ATS Wyoming.
4) 3 dowolne DLC spośród: ATS Washington, ATS Oregon, ATS New Mexico, ATS Utah.

Powodzenia!

#rozdajo #ets2 #ats
C.....e - Rok temu, na poprzednim jeszcze koncie (zpermabanowane (╥﹏╥)), wbiłem na mi...

źródło: comment_167180648279SeumsU3ocDz50CkXx40V.jpg

Pobierz
  • 7
Aż serducho rośnie że tylko 42 osobom brakuje DLC-ków, fajnie że wykopowa społeczność śmiga po całej Europie bez ograniczeń (ʘʘ)

A kto dzisiaj załapał się na DLC-ki jako wigilijny prezent? @Maybeee @amn1337 oraz @TheNope - gratuluję! (ʘʘ)
Piszcie pw z informacją które DLC wybieracie i zapraszajcie mnie do znajomych na Steam. Na odbiór nagród macie 24h.
C.....e - Aż serducho rośnie że tylko 42 osobom brakuje DLC-ków, fajnie że wykopowa s...

źródło: comment_1671880526wpSJzjXbokeEC9lLV1cUxk.jpg

Pobierz