Wpis z mikrobloga

Mam dla was gratkę. Chwilę się zastanawialem czy to wrzucać, ale w sumie nie ja to umieściłem w internecie.
Ostatnio dużym echem na wykopie odbijają się lajwy TransTV czyli wakacje chłopaków w Tajlandii, gdzie bawią się z dziewczynami i ladyboyami.
Ale do rzeczy. Na jednym z tych lajwów był ladyboy (był oznaczony instagram). Sprawdziłem z ciekawości tez twittera. A tam kto? Nasz ladyboy wystąpił z gościem, który był u Prezesa ostatnio w Kambo - Fit on Trip (rozmawiali między innymi o freeganizmie).
Wklejam zdjęcie jako dowód oraz drugie w komentarzu.
#raportzpanstwasrodka
mexicofan - Mam dla was gratkę. Chwilę się zastanawialem czy to wrzucać, ale w sumie ...

źródło: comment_1671802201AH6thOwGbdK95wxCqpHFrA.jpg

Pobierz
  • 39
@mexicofan:

Sytuacja nr 1 w Bangkok
Szwędam się nocą po okolicach Khao San. Miejscowe ziomki kopią białego. Sabaidee i czemu go kopią. To się okazuje, że angol wyzywał lady boya i nikt nie będzie ich ziomka obrażał. Kopy się należą jak Cambodia Gapie. Inni angole stoją i patrzą

Sytuacja nr 2, też Bangkok
Pijany i uśmiechęty kręcę co się dzieje podczas Song Kram. Zlot ladyboys w parę sekund. Miłę chłopaki, nie
@mexicofan: Trzecia płeć jest tak samo naturalna jak rosół w niedziele, sikanie czy robienie kupy. Jak dla mnie to super sprawa - nikt nie ocenia. Polska pod tym kątem jest strasznie zwalona.

Co ciekawe (albo i nie) to bycie ladyboy nie oznacza, że jesteś homo. Możesz być kathoey i być giga chadem. A tajowie portrafią zrobić rzeźbę