Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuckyStrike: No właśnie, mam bliską osobę, która pracuje w logistyce. Ponoć większość agentów, którzy pomagali w organizacji spedycji leży chora. Sytuacja nieciekawa, nie wiem czy nagłe zdjęcie restrykcji to dobry pomysł ze względu na przeciążenie systemu ochrony zdrowia.

Jak będziesz miał chwilę napisz coś więcej, to bardzo ciekawe tematy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: Omicron przypomina mocniejsze przeziębienie, ale łatwość zarażania pozwala spodziewać się dużej liczby chorych osób w jednym czasie. To zawsze prowadzi do zaburzeń przynajmniej w organizacji pracy, ciągłości funkcjonowania firm i przedsiębiorstw. Poza tym jakby nie patrzeć jest to wylęgarnia nowych wariantów. Czas pokaże czy nie będzie głębszych konsekwencji.
  • Odpowiedz
Poza tym jakby nie patrzeć jest to wylęgarnia nowych wariantów. Czas pokaże czy nie będzie głębszych konsekwencji.


@mathmed: @LuckyStrike: Nie chcę się czepiać ale... gdyby tylko istniał jakiś obszar na tej planecie, gdzie dużo wcześniej poluzowano obostrzenia, to byśmy wiedzieli, jak powstają nowe, śmiertelne warianty i jak nie zostaje tam nikt żywy. A nie, czekaj...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz