Wpis z mikrobloga

@ChwilowaZielonka co ty #!$%@?? Gdyby mi ktoś zaproponował ze na weselu mogę wbić na Wawel, a przede mną będzie szedł Kaczor z kwiatkami, to na pewno bym się zgodził xD Opowiadalbym tę historię na każdej zakrapianej imprezie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ChwilowaZielonka: ten pracodawca ustawił go do końca życia. Ja bardziej kisne z trgo obludnika co fotografował się z papierem i rodzina a później cyk kościelny rózwod bez problemów jak tysiące innych par. Na dodatek typ jest z partii która swój elektorat zbija na starych katolikach
  • Odpowiedz
@Kambiodolor2137: No ta sytuacja jak się ją czyta xD chłop ma najważniejszy (dla niego drugi najwazniejszy) dzień w życiu ślub kościelny który można brać tylko raz w życiu (xd) zamiast świętować i być w centrum uwagi to idzie za swoim szefem ciągnie za tym swoją żone w sukni ślubnej żeby iść na grób jego brata xD
  • Odpowiedz
ten pracodawca ustawił go do końca życia


@widmo82: No super, dostał dużo kasy za to, że zrobił z siebie małą, żenującą #!$%@?ę. W Twoich oczach to go broni? Jakby rowa Kaczyńskiemu wylizywał na antenie to też spoko, bo go Kaczyński ustawił finansowo? Z tych dwóch scen ta ze zdjęcia wydaje mi się w sumie bardziej upokarzająca.
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: Nie wiem z czego kiśniesz. Gość słucha disco polo i się z tym na całą Polskę obnosi, do tego ma wybujałe ego i ciągoty na celebrytę i w dodatku przekonanie, że czego by nie robił - robi to zajebiście. A popiera go grono swoich i wpływowych, stąd takie przekonanie. W czasie ostatnich lat utuczył się na państwowej posadzie niemiłosiernie, połechtał swoje ego, wsadził żonę na nieformalne zastępstwo, a sam #!$%@?ł
  • Odpowiedz