Wpis z mikrobloga

Włączyłem z ciekawości jak każdy, zobaczyć jak się goni w 60fps. Wsiąkłem, fabularnie, dźwiękowo i dubbingowo dla mnie to jest niesamowita gra.

Mechanicznie już czuć że swoje lata ma, może i jazda koniem też jest ciężka,ale odstawiłem Horizon'a FW bez zawahania.
Wiedźmin dla mnie jest grą po prostu fantastyczną, nie wiedziałem że przejdę ją raz jeszcze - tym razem na PS5.
#ps5 #wiedzmin3 #wiedzmin
  • 7
  • Odpowiedz
dźwiękowo i dubbingowo dla mnie to jest niesamowita gra


@gawix: nie no, tyle to nie
Może na premierę i może ze względu na hehe swojski klimat ale dla mnie ta gra brzmi strasznie sztucznie już i trochę irytuje to recytowanie w cutscenkach z dynamiką i gestykulacją postaci jak w GTA San Andreas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gawix: dialogi są takie swojskie, podoba mi się też że często używane są słowa czy zwroty ze starszej polszczyzny.
Muzyka świetna
  • Odpowiedz
@janushek: nie mam na myśli kompletnie „swojskiego klimatu” bo domyślam się ze masz na myśli głównie przekleństwa. Chodzi mi o to ze jest użytych na prawdę sporo różnych aktorów do podkładania dźwięku, oraz sama jakość tych rozmów mi się podoba.
Dla mnie nie ma konkurenta na rynku
  • Odpowiedz
Chodzi mi o to ze jest użytych na prawdę sporo różnych aktorów do podkładania dźwięku


@gawix: ale to przecież nie jest żadna nowość i wiele gier z otwartym światem ma dużo aktorów głosowych więc

sama jakość tych rozmów mi się podoba


@gawix: dialogów z postaciami czy masz na myśli NPC na mieście? Jeśli to drugie to też żadna nowość, Wiedźmin ma to po prostu bardziej wyeksponowane i to dosłownie bo
  • Odpowiedz