Wpis z mikrobloga

@kaaban: nie podoba mi się ze segregacje przerzucają na konsumenta w dobie opakowań i produktów które c**j wie gdzie wrzucać bo większość to jakiś mix. Od tego są sortownie i od tego powinno być prawo wymagające przyjaznych dla środowiska opakowan.


@nafukanyXD: Nie ma problemu, można to wrzucić na barki producentów, tylko będziesz więcej płacił za produkty. Ja wolę sortować, nic mnie to nie kosztuje
@kaaban: nie podoba mi się ze segregacje przerzucają na konsumenta w dobie opakowań i produktów które c**j wie gdzie wrzucać bo większość to jakiś mix. Od tego są sortownie i od tego powinno być prawo wymagające przyjaznych dla środowiska opakowan.


@nafukanyXD: Na opakowaniu masz napisane gdzie wyrzucic. Jak chcesz sortować śmieci zawodowo to idz się tam zatrudnij
@kaaban: taki mądry jesteś to sobie sortuj i trać czas i energię na to. Ja nie mam czasu żeby myśleć o takich prozaicznych rzeczach. #!$%@?ą o ratowaniu środowiska i problemach to niech je w końcu zaczną rozwiązywać jak trzeba a nie tylko każą płacić konsumentom więcej za produkt, więcej za śmieci, jeszcze zrzucając przy tym obowiązki sortowania na konsumenta, kiedy przecież za to ktoś bierze hajs w sortowni. Całe to dbanie
taki mądry jesteś to sobie sortuj i trać czas i energię na to. Ja nie mam czasu żeby myśleć o takich prozaicznych rzeczach. #!$%@?ą o ratowaniu środowiska i problemach to niech je w końcu zaczną rozwiązywać jak trzeba a nie tylko każą płacić konsumentom więcej za produkt, więcej za śmieci, jeszcze zrzucając przy tym obowiązki sortowania na konsumenta, kiedy przecież za to ktoś bierze hajs w sortowni. Całe to dbanie o środowisko
Czy zsypy na zmieszane śmieci są w ogóle legalne? Wydaje mi się że 2 czy 3 lata temu zostały zdelegalizowane bo segregacja śmieci w nich to fikcja.

Inna sprawa że może niektóre spółdzielnie na to pozwalają.
Bo to jest dla ludzi cywilizowanych, którzy porządnie zawiną śmieci w worek, i do miejsc gdzie sprzątaczka codziennie dokładnie ten przewód zsypu opłucze. Zbyt skomplikowane i kosztowne w utrzymaniu urządzenie jak dla Polaków xD


@Zgrywajac_twardziela: No niezbyt, już przestań z tym pieprzeniem Januszowym że u nas to dzikusy ale za granico to ło panie… Jakbyś nie robił to czegoś takiego na dłuższa metę nie da się utrzymać w czystości - mocne