Wpis z mikrobloga

Dotarła do mnie już paczuszka od Mireczka @Karling i muszę powiedzieć że jest to bardzo elegancki Mirek i widać napracowanko. Mireczek bardzo zadbał o to, żeby moje hobby w postaci pieczenia ciast rozwijało się dalej i wrzucił do paczuszki kilka niezbędnych w kuchni przyborów. Oprócz tego w paczce znalazły się bardzo fajne mapki rowerowe - jedna z trasą którą chciałbym kiedyś przejechać a druga z okolic mojego miejsca zamieszkania - obie na pewno bardzo się przydadzą :-)) Mireczek zadbał też o mój dobry nastrój, wrzucając do paczki śmieszny branżowy obrazek oraz kaktusa którego na pewno wszyscy dobrze znają :D Na końcu w paczce znalazły się dobre piweczka od Mireczka oraz cukierki których już niestety nie ma na zdjęciu bo się na nie rzuciłem jak szczerbaty na sucharki :P Bardzo Ci dziękuje Mirku za tak przemyślaną i zrobioną na bogato paczkę, mam nadzieję, że Twój Mikołaj był równie pomysłowy!
#pokapake #wykopaka #chwalesie
Pobierz boogi77 - Dotarła do mnie już paczuszka od Mireczka @Karling i muszę powiedzieć że je...
źródło: comment_1671786681nYiQnsKP9HhP4ZMG69jNPg.jpg
  • 1