Wpis z mikrobloga

Ponoć do Zatoki Sztuki wparowało pełno bagiet, a budynek otoczyli taśmami. Wszystko sie sklada do kupy. Ksiadz opowiadal, ze laski ktorymi sie opiekowal (zostaly wykorzystane przez Krystka) powiedzialy mu, ze byly swiadkami klotni IW ze znanym biznesmenem (ksiadz pozniej popelnil samoboja - ciekawe czemu?). Iwona ponoc odgrazala sie, ze sprzeda info o przestepstwach jakie mialy miec tam miejsce. Cale to towarzystwo jest zamieszane z gangusami i Krystkiem, a w szczegolnosci Pawel, ktory za pewne ja wystawil (albo mial wiedze, ze chca jej cos zrobic). Ochroniarz Bolo podczas niedawnych przesluchiwan podobno sral w gacie ze strachu (byl ochroniarzem w noc zaginiecia). Gangusy mialy uklady z policja (stad przymus podpisania oswiadczeń przez wszystkich funkcjonariuszy z Gdańska nakazany przez AX). Klotnia pewnie dotyczyla pracy z gangusami. Pytanie kto ja zawinal. Patrol bagiet czy ochroniarze z klubu (watek czarnego bmw) i co zrobili z cialem (kwas/baltyk/zatoka sztuki/inne)?
#iwonawieczorek
  • 139
@shnitzel może było tam ciało ale nie ma opcji że jest obecnie, lokale na leżą do miasta i na pewno zdawali sobie sprawę że będą musieli zwrócić kiedyś lokal , więc może tam stygło i czekało na spokojniejszy czas, ale może ax liczą na znalezienie włosa jak u skóry, też cała łazienkę rozwalali
@Sylwia2137: Miała być pod wpływem narkotyków, w jakimś barze. Ktos ja rozpoznał, przyjechała policja niby to sprawdzić, ale jej już tam nie było a ekipa z tego baru twierdziła ze nie pamieta. Obejrzeli monitoring i faktycznie ktos podobny był, chcieli go zgrać ale pracownicy powiedzieli im żeby przyszli za kilka godzin to im to zgra ktos kto potrafi. Przyszli a monitoring był już nadpisany
@shnitzel: Tez mozliwe, ze pojechali z nia do Wladyslawowa. Ona chciala dalej imprezowac. Tam gdzie ja niby widzieli to KongoBar - lokal ktory nalezal do kogo? Do Krystka :) Bagiety widzialy monitoring i potwierdzaly ze byl ktos podobny, chcieli to zgrac ale akurat jak przyszedl gosc ktory mial im to zgrac to video sie "nadpisalo" xD
@Sylwia2137: Gorzej jak już z nią wcześniej robili i dajmy na to coś się jej stało od narko i alkoholu. Mogła sie porzygac nawet i udusić. A ze zostały jakieś ślady biologiczne bo coś z nią robili to się jej pozbyli