Wpis z mikrobloga

Ponoć do Zatoki Sztuki wparowało pełno bagiet, a budynek otoczyli taśmami. Wszystko sie sklada do kupy. Ksiadz opowiadal, ze laski ktorymi sie opiekowal (zostaly wykorzystane przez Krystka) powiedzialy mu, ze byly swiadkami klotni IW ze znanym biznesmenem (ksiadz pozniej popelnil samoboja - ciekawe czemu?). Iwona ponoc odgrazala sie, ze sprzeda info o przestepstwach jakie mialy miec tam miejsce. Cale to towarzystwo jest zamieszane z gangusami i Krystkiem, a w szczegolnosci Pawel, ktory za pewne ja wystawil (albo mial wiedze, ze chca jej cos zrobic). Ochroniarz Bolo podczas niedawnych przesluchiwan podobno sral w gacie ze strachu (byl ochroniarzem w noc zaginiecia). Gangusy mialy uklady z policja (stad przymus podpisania oswiadczeń przez wszystkich funkcjonariuszy z Gdańska nakazany przez AX). Klotnia pewnie dotyczyla pracy z gangusami. Pytanie kto ja zawinal. Patrol bagiet czy ochroniarze z klubu (watek czarnego bmw) i co zrobili z cialem (kwas/baltyk/zatoka sztuki/inne)?
#iwonawieczorek
  • 139
@dzkeson: Dla mnie ma to sens, bo od początku "tej nowej starej afery" stawiałem na jakaś grubą sprawę, za dużo zbiegów okoliczności, przypadków, sam fakt że kubek to ręcznik, jest szokujący, bo to też dużo mówi że jest jakiś spory układ. Oby udało się go rozbić w całości. Wygląda na to że ekipa od kubków to nie są też zwykłe dresy i obszczymury. Pewnie muszą mieć zgodę na taką działalność i
@kukurydzapomidor: no wlasnie zawsze jak bylem nad morzem czy w Zakopcu to mnie to zastanawialo. Goscie rozkladali sie najczesciej na samym srodku najbardziej obleganych uliczek i zawsze gdy pytalem czemu paly nic z tym nie zrobia to znajomi mi mowili, ze bagiety najczesciej mają to w #!$%@?. Pomijajac fakt, ze trzeba byc kompletnym debilem zeby w to zagrac to ja sie zastanawiam jak w tym panstwie ma być dobrze, kiedy mamy
@kukurydzapomidor: no to fakt, teraz się składa wszystko do kupy... Moje przypuszczenie, że ten gościu z ręcznikiem miał jakieś zadanie w tej sprawie , np. sprawdzić w jakim kierunku idzie itp. itd
I niby teraz się nie przyznaje, że nic nie pamięta i nawet nie wie czy wtedy tam był...
@Karlayn3: tez ciekawa sprawa. Wiadomo kto mogl kierowac ta audi? Bylo wrzucane kiedys pismo, ze policja zarekwirowala pojazd w zwiazku z zaginieciem IW jakiejs kobiecie, ktora byla w posiadaniu tego auta. Otrzymala go ponoc bez tapicerek i siedzen.
@dzkeson auto było już własnością którąś z kolei. Więc pewnie doszli kto od kogo i kiedy (ona je kupiła). Wg eksperymentu miało być w aucie 3 mężczyzn i 1 kobieta. I że Iwona doszła na osiedle