Wpis z mikrobloga

Ponoć do Zatoki Sztuki wparowało pełno bagiet, a budynek otoczyli taśmami. Wszystko sie sklada do kupy. Ksiadz opowiadal, ze laski ktorymi sie opiekowal (zostaly wykorzystane przez Krystka) powiedzialy mu, ze byly swiadkami klotni IW ze znanym biznesmenem (ksiadz pozniej popelnil samoboja - ciekawe czemu?). Iwona ponoc odgrazala sie, ze sprzeda info o przestepstwach jakie mialy miec tam miejsce. Cale to towarzystwo jest zamieszane z gangusami i Krystkiem, a w szczegolnosci Pawel, ktory za pewne ja wystawil (albo mial wiedze, ze chca jej cos zrobic). Ochroniarz Bolo podczas niedawnych przesluchiwan podobno sral w gacie ze strachu (byl ochroniarzem w noc zaginiecia). Gangusy mialy uklady z policja (stad przymus podpisania oswiadczeń przez wszystkich funkcjonariuszy z Gdańska nakazany przez AX). Klotnia pewnie dotyczyla pracy z gangusami. Pytanie kto ja zawinal. Patrol bagiet czy ochroniarze z klubu (watek czarnego bmw) i co zrobili z cialem (kwas/baltyk/zatoka sztuki/inne)?
#iwonawieczorek
  • 139
@shnitzel: Wszystko sie zaczyna kleic jezeli on tym jezdzil. Gosc zamordowal innego typa "Zachara", to gangus i byly partner Joanny. Nie zyje podobno z przedawkowania dragow. Mial byc rowniez agresywny wobec kobiet. Mial duze uklady z policja i wiele kasyn w miescie. Podobno z Pawlem P nie palali do siebie sympatia
@Sylwia2137: Ja tez tak myślałam. Ale nie skupiłam się na tym. Zapisałam te foty z nadzieja ze sprawa ruszy, sprawa jak zwykle umarła a teraz w końcu zmierza ku końcowi. Teraz jeszcze jakby znaleźli szczątki w zatoce, to byłby początek końca
@dzkeson: I teraz jeszcze te przeszukanie zatoki. Zatoka była wtedy w remoncie czy przed remontem, w każdym razie łatwo ukryć ciało. Masakra ale liczę ze tam ją znajda. Ile może to jeszcze trwać