Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirko,

Ostatnio zacząłem porządkować swoje życie i nad nim kontemplować. Nad wszystkimi wyborami których dokonałem, z rzeczy których zrezygnowałem, zrobiłem i tych których nie zrobiłem. Ostatnio borykam się myślami o swojej byłej dziewczynie z którą byłem parę miesięcy , 10 lat temu. Rozstaliśmy sie, bo mieliśmy dość duży kryzys w związku, ona mnie kochała, ale za bardzo czułem się osaczony przez nią (mieliśmy po 19 lat).
W sumie to też po zerwaniu rozmawialiśmy normalnie, poczym urwała kontakt. Ja byłem jej pierwszym poważnym chłopakiem, ona też miała swoje trochę problemy z fobią społeczną i przez co miałem dodatkowe problemy by ją po prostu po ludzku wspierać. Stety lub niestety poznałem w międzyczasie na studiach fajną dziewczynę, która z kolei była jakby takim dodatkowym bodźcem do zerwania (po prostu lekkie zauroczenie). W skrócie #!$%@? ze mnie. Na szczęście los xD sprawił, że ta dziewczyna którą poznałem z kolei złamała serce mi. Bardzo długo się po tym wszystkim zbierałem.

Teraz jak nabrałem doświadczenia życiowego, pokory itp. to bardzo źle zrobiłem. Zachowałem się dosłownie jak dzieciak xD.
Ostatnio znalazłem na fejsie swoją byłą, nie wiem czy kogoś ma czy nie. Mam ochotę do niej napisać i w sumie sprawdzić co u niej, jak potoczyły się jej losy i w sumie przeprosić, za to jak ją potraktowałem. Nawet jeśli każe mi #!$%@?*ć na drzewo.

Z drugiej strony byłoby to w mega egoistyczne zachowanie, bo tylko dla zaspokojenia swojej ciakawości, chce takie coś odwalić.

Mirko, co myślicie?
#rozowepaski #zwiazki #byla #ex

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a4a9ba24df0ea58db332d5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2