Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
pierwszy raz poczułem się jak cuck XD

kilka miesięcy temu rozstaliśmy się z dziewczyną, ale w dobrych relacjach. Oboje uwielbialiśmy grać w planszówki, karcianki, no wszystkie board/offline gry. Mieliśmy razem bardzo dużo gierek, planszówek, no prawie cała szafa #!$%@? gierkami, jak w paście o fanatyku wędkarstwa. Jako, że mamy relację bardzo dobrą, a idą święta, to nie rezygnowaliśmy z prezentów dla siebie, bo tak. Problem w tym, że ona już przymiarki do nowego chłopa ma, coś tam się zadają, jeszcze nie związek, ale "przyjaciele" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i dziś kupiłem prezent dla niej. 3 gry karciane, które wiem, że jej się spodobają. Kupiłem je niewiele myśląc, bo to pierwsza rzecz, która przyszła mi do głowy - pyk, sklep z gierkami, zapłacone, odebrane, super.

przychodzę do domu i nagle mnie oświeciło - przecież ja nie będę grać w te gry. to nie ja z nią rozegram pierwszą partię nowej gierki. Po świętach, prawdopodobnie będę spędzał 80% mniej czasu z nią niż wcześniej jak się już z kolesiem bardziej zakumplują ( ͡° ͜ʖ ͡°), a jako, że on też fan gierek to on będzie z nią grać.

w gierki, które ja jej kupiłem. #!$%@? XD.

ehh, znów przez kilkanaście tygodni będę czuł się #!$%@?. Czy to ja mam jakieś #!$%@? myślenie, czy jak, bo ja już nie wiem :( A jeśli to jest #!$%@?, to jak się pozbyć takiego myślenia? Jakie są myśli alternatywne, które mogą to zagłuszyć albo zracjonalizować? XD

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a49df124df0ea58db3311f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8