Wpis z mikrobloga

Moją Mikołajką okazała się @MojaPieknaRoslineczko Dziękuję ślicznie za wykopakę! #pokapake
List napisany estetycznie, aż na 3 strony, na ładnych kartkach, dlatego nie potrzebie się stresowałaś. Sam napisałem bez papeterii na zwykłej kartce A4. Teraz mi głupio ( ͡° ʖ̯ ͡°) Choć próbowałem pisać ładnie, a nie jak kura pazurem, co jest odruchem mimowolnym, gdy piszę odręcznie. Od Ciebie od razu rozczytałem wszystko bez problemu ()

Paczuszka mnie zdecydowanie ucieszyła () a w niej:
Poduszka #bojackhorseman idealnie do oparcia przy oglądaniu ulubionych seriali czy filmów. Co do listu, to tak, zdecydowanie końcówka mocno depresyjna (,) Serial jest w mojej topce. Z animacji to tylko Arcane przed nim może być w moim subiektywnym plebiscycie. Sam też mojemu odbiorcy wysłałem poduszkę, tej samej wielkości, też z możliwością własnego napisu, czyżbyśmy zamawiali w tym samym miejscu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#herbata a w zasadzie mnóstwo herbat i zaparzacz do nich. Zaparzaczy nigdy za wiele, będę mógł robić 2 herbaty na raz! Albo i więcej, bo herbat są trzy rodzaje, aż nadto, wystarczy mi na kilka miesięcy. Do tego #yerbamate bo pisałem w opisie, że dawno nie piłem i może czas wrócić - to spróbuje, wywar z petów zawsze mi smakował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coś do schrupania do oglądania #seriale fantastycznie współgra! Słodyczy za dużo nie jem, mam szafkę pełną przekąsek raz na tydzień coś wyjmę z niej, ale to nic - poczekają na swoją kolej. Jedynie ciasteczka maślane już zacząłem wcinać podczas odpakowywania paczki, zgłodniałem jadąc po paczkę, na domiar tego dawno ich nie jadłem. Zapomniałem, jakie są smaczne.
Owoce egzotyczne liczi i kiwano - Dziwny ogórek ( _) Liczi, kiedyś próbowałem, wziąłem do ust i wyplułem, z tego co czytam teraz na necie to może był niedojrzały. No nic teraz połknę, bo prezentów się nie wyrzuca. Za to kiwano pierwszy raz widzę, spróbuję!
Dinozaur do odkrycia. Jak każdy chłopiec, kiedyś interesowałem i bawiłem się dinozaurami. Dziękuję, podczas wydobywania z kamienia skamieniałości wrócą wspomnienia z dzieciństwa. Dam znać co tam się kryło!

Dziękuję raz jeszcze za prezenty! Również pozdrawiam i życzę wesołych, spokojnych i bezpiecznych świąt, dla ciebie, wszystkich uczestników i organizatorów #wykopaka Przypominam, że można im postawić kawę! https://buycoffee.to/wykopaka
Do zobaczenia za rok ()
Pobierz Rafi66 - Moją Mikołajką okazała się @MojaPieknaRoslineczko Dziękuję ślicznie za wykop...
źródło: comment_1671732763zddeyIEx7mau5cUcKg1qox.jpg
  • 11
@Rafi66: a ja bardzo polecam tego Mirka polecającego Mirabelkę, rok temu też mi sprawił taki szkielet dinozaura do odkopania i zabawa była przednia (a skamielinę nadal trzymam na półce z artefaktami), aż Ci zazdroszczę prywatnych wykopalisk. ʕʔ Mirabela świetnie się spisała, bardzo fajna paka @MojaPieknaRoslineczko! ()