Wpis z mikrobloga

Co byście kupili na moim miejscu?

Zwykle gram w mmo, więc najczesciej gram na #pcmasterrace jednak potrzebuje konsoli do salonu, gdyż ps4 pro które posiadam umarło. Posiadam #nintendoswitch, ale nie spełnia dwóch wymagań:
- nie ma simsów (#rozowypasek to potrzebuje)
- fajnie by było jakby był napęd

Wydaje mi się, że opcje są takie:
- kupić #ps5
- kupić #xbox series s + ps5
- kupić #xbox series x

ps5 - jest kilka gier ekskluzywnych ( jeszcze xD) w które chętnie bym pograł, no i mam troche gier z ps4
xbox - chciałbym mieć game passa (rózowa chciałaby sprobować w coś pograć, więc byłoby sporo gier do przetestowania w rozsądnych pieniądzach, móglbym z niego korzystać też na pc) jednak właśnie mam pc i większość tych gier mogę tam ograć, więc wydaje mi się to trochę zakup nad wyrost, jednak jak już pisałem wcześniej potrzebuje konsoli do salonu, więc może jednak series s, a jak zachce mi się ekskluzywów, to kupić ps5? doradźcie coś proszę
  • 12
@icojamamtuwpisac: w takim razie nie warto pakować się w Series S. Rozważałbym jedynie Series X i PS5. Osobiście wybrałbym Series X, bo: dużo tańszy (zestaw z dwoma padami można dorwać na OLX za 1.8k), tańsze gry gdy kupuje się z VPN (co prawda Turcję i Argentynę trochę ukrócili, ale nadal można kupić sporo gier z tamtych regionów. Zawsze jest też Brazylia i Węgry, które mają tanie gry). Tani Game Pass i