Wpis z mikrobloga

Czasem zostawię sobie otwartą kartę z mikro i idę coś porobić, po jakimś czasie wracam do przeglądania i tak było teraz. Chciałem zaplusować komentarz @kupczyk po czym wyskoczył komunikat "brak takiego wpisu". Myślę sobie "oho, pewnie modki znowu coś odwaliły" więc wchodzę w profil OPa @oxymirek i rzeczywiście, modki pokasowały komentarze XD zostawiam Wam, drodzy świadomi użytkownicy, do oceny. Więcej w komentarzu. Wołam jeszcze @Zarzutkkake, Twój też usunięty.

Ps. Plusujcie żeby dotarło do innych i róbcie screeny, ten post też zaraz zleci z rowerka.

#afera #cenzura
nadsztygar - Czasem zostawię sobie otwartą kartę z mikro i idę coś porobić, po jakimś...

źródło: comment_1671697827IsqunkRr3zt8asPrJj20Eb.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nadsztygar: a vo stoi na przeszkodzę w wrzuceniu wpisu o orlenie, złapaniu kilku plusów po czym usunięciu go samemu licząc na efekt fali i podpasowanie pod narrację?
@nadsztygar walka z wiatrakami. Spora część userow jest uzalezniona od tego burdelu, szczególnie tag #przegryw a uwierz mi, że mialem poznac kilku mirasów i są odklejeni. Jeden z nich bał sie rozmawiać z moją kobietą i chciał spać w piwnicy, nie miał domu i postanowiłem go przygarnąć na kilka dni i dać mu prace. Ale ten jak sie okazało pracy nie chciał.

Więc to "wyjdz z piwnicy" nie bierze sie znikąd i
@Canova: przecież masz jak byk, że usunięte przez moderatora. Zresztą patrząc na to co się dzieje w ostatnich dniach na tym portalu to trzeba być głupim zeby wierzyć w takie bajki XD