Wpis z mikrobloga

Ktoś mi może wytłumaczyć jak ktoś mógł mi zmienić email i hasło do konta, mimo że mam dostęp do steam guarda, emaila nie przejął, a nie mam nawet na nim żadnej wiadomości o zmianie niczego XD Konto w zasadzie nieużywane. Ktoś wszedł, kupił kapsuły z naklejkami i wyszedł
#steam #csgo
  • 12
  • Odpowiedz
@FilipFleming: problem jest taki, ze nie moge zobaczyc wymian. Zmienil email i haslo. Na telefonie jestem wylogowany, ale kody do steam guarda wyswietlaja sie pod panelem logowania. Napisalem na support, ale mimo wszystko po prostu ciekawi mnie jak to jest mozliwe.
  • Odpowiedz
@pesimist: Jak wiszą to trzeba anulować, może ktoś wszedł i chciał sobie przesłać skiny na inne konto,ale jeżeli jest jakieś kombinowanie z mailem/guardem to wtedy wymiana wstrzymywana jest na 15dni.
  • Odpowiedz
@Zuricco: A ten mail który miałeś przypisany to ten sam który podałeś przy zakładaniu konta steam?
Jeżeli to pierwszy mail powiązany z kontem to konto bez problemu do odzyskania przez support.
Jeżeli nie, może byc trudniej, masz jakąś grę pudełkowa z kluczem który aktywowałeś na steam?
  • Odpowiedz
@sk911:
Konto to akurat smurf, było kupione przeze mnie. Napisałem na support, chcą więcej info o koncie.
No właśnie z konta mnie wylogowało na telefonie, ale mam w appce dalej te kody ze steamguarda.
@FilipFleming:
To konto było praktycznie nieużywane od roku. Zorientowałem się, że ktoś je ukradł, bo akurat odpalił CSa wtedy kiedy grałem.
  • Odpowiedz
@Zuricco: Kupiłeś konto od kogoś randomowego? Odzyskał je w dokładnie taki sam sposób który Ty chcesz to zrobić. Support pomaga jeśli podasz informacje o starszych transakcjach.
  • Odpowiedz
@empiufo: No chyba na to wychodzi, że sprzedający z allegro chce znowu sprzedać konto. Wysłałem im ssy z doładowań konta, ssy kupowanego prezentu. Mieli sporo danych, fakt że mam dostęp do tego emaila, steam guarda też maja w dupie. Napisali, że ktoś przedstawił mocniejsze dowody na własność konta xD
  • Odpowiedz