Wpis z mikrobloga

#motocykle hej, jeździ ktoś może voge 300 ds? Albo innym vogiem? Szukam informacji jak z dostępnością częsci, awaryjnością itp. Rozważam ten motocykl na swój pierwszy motorek bo przejeżdzeniu pierwszego sezonu na 125 ccm. Do wyboru mam starsze motorki pokroju versysa 650 ale trochę mnie kusi nowy i sprawdzony bo na kupowaniu używek średnio się znam i trochę się cykam że wtopię... Obecnego chinola kupiłem używkę ale 4k zł troche mniej szkoda przy ewentualnej wtopie
  • 22
@pythonista_hobbysta nawet gdybyś 125 nigdy nie miał, to małe pojemności nie są przerażające. Kupuj taki moto, jaki Ci się podoba i tyle. Wiele hond podobno "nie chcą jechać" do pewnych obrotów, fz6 niby szatan dopiero na wysokich obrotach, a SV niby od niskich obrotów fajny, a cbf600 podobno "nie jedzie i nudny".
Nie znam się na modelach pod Twój gust, dlatego nie wymieniam żadnego. A co do ABS, to bardzo polecam mieć,
@Hamza: Dzięki cumplu za poradę, ja właśnie podchodzę trochę do tego jak do jeża i szukam mniejszych pojemności bo wiem że będzie kusiło odkręcić. Dlatego taka 300 ccm byłaby idealna po przesiadce z 125, ale niestety starsze motorki są głównie w zakresie 500 - 750 i się trochę cykam. Honda CB 750 bardzo mi się podoba z wyglądu, ale te 4 gary i taka pojemność troche przeraża