Wpis z mikrobloga

@perfumowyswir: to musiałeś mało zarabiać skoro podwyżka 140%. Brzmiałeś jak specjalista senior expert, a teraz wychodzi, że staż skończyłeś, skoro pensja wzrosła o 140%.

Szkoda, że musisz męczyć się na etacie. Trzymam kciuki, żebyś w nowym roku rozwinął biznes i nie musiał czekać na spadki, czy kredyty. Poważnie mówię, mimo że jesteś spadkowcem.
@perfumowyswir: ja mimo że wykopek odpalony to w tle coś tam sobie robię własnego, nikt mi przez szyje nie patrzy, dlatego mogę odpisać w dowolnym momencie XD jednakże praca 24h/7 ale jeszcze dwa lata i jestem rentierem z prawdziwego zdarzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kiedysbedeczerwonka: też tak myślałem jeszcze dwa lata i w końcu zluzowałem, nadal wpada mi pensja kilku informatyków za nic nierobienie, ale mam
@Kiedysbedeczerwonka: Boli cię to IT straszenie, ale tu trzeba niestety trochę umiejętności ścisłych. Mimo wszystko powodzenia, w dzisiejszych czasach to i budowlańcy zarabiają nieźle, a parę lat temu była z nich beka. Niestety nic nie trwa wiecznie i umiejętności twarde zawsze będą w cenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@perfumowyswir: ja co prawda bez takiej spektakularnej podwyżki, bardziej 40%, ale za to udało mi się załapać do firmy która daje opcje na akcje, więc może się okazać że za 2/3 lata będzie ładna kilkuset% premia :)

Pozdro