Wpis z mikrobloga

@bekazprzegrywow: durnowaty pomysł. No ale czego się spodziewać. Teraz będzie problem bo będą się zatrzymywać i tramwaje i autobusy. Korki będą jeszcze dłuższe. Do tego będzie wesoło koło skrętu z Alei Pracy pewnie jak się będzie korkował wjazd z AP w Grabiszyńską.

@Wychwalany: Ciekawe czy zrobią przepisy jak na Traugutta i będą kazali zjeżdżać z pasa taksówkarzom przed przystankiem.
@Wychwalany: Na Hubskiej chyba nie ma takiego znaku bo jest wesoły znak, że autobusy mają ustępować tramwajom jak jedziesz od strony Pułaskiego. Znaku, o zjeździe z powrotem na normalny pas dla Taxiarzy nie widziałem.
Do tego będzie wesoło koło skrętu z Alei Pracy pewnie jak się będzie korkował wjazd z AP w Grabiszyńską.


@Darth_Gohan: nikt normalny tak nie jeździ, tam skręcą w lewo 3 auta bo albo czerwone bo piesi albo tramwaj. Lecisz jak człowiek w inżynierską, budowlaną, w prawo w Grabiszyńską i od razu w lewo na przerywanej zawrócić przy komisariacie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@ploki_juhy_rdeswa: To jest mocno zależy. Sporo ludzi nie zawraca tylko jedzie tam od razu w lewo. Z dwa razy widziałem jak tam się pięknie #!$%@?ęli z taksiarzami bo nie podumali.

Poza tym co ja będę ludziom skróty podpowiadał.
Druga sprawa - najczęściej i tak korek jest już od ronda więc stoisz i czekasz sporą jego część razem z innymi.