Wpis z mikrobloga

@BielskiCentaur: Musi byc cos blizej, ale bez znizek dla stalych klientow :D Zreszta do knura se zamawial z dowozem, to i tu moze. Pytanie tylko, czy pogwalci zasady i w mieszkaniu, czy cichaczem do lasu. Raczej to pierwsze, bo zimno itd, a ludzi i zasad nie szanuje, bo jest sobq i jesli jeszcze nie workowal, to niebawem to zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bajkonur: na obrębowej nie był dobre 2 tygodnie mówie serio i od tego czasu też nie zażywa narkotyków poza tym jak ostatnio był w lesie i była akcja ratunkowa dla niego dzięki mnie przeprowadzona to dziwne ale na mapach widziałem że na obrębowej wcale nie był tylko na mickiewicza w jakimś laser games może tam jakiś mały sklep obok z chemią jest bo na obrębowej nie był no chyba że mu
i tak go wytropili mówił mi ze stali pod blokiem po zdjęcie bo widzieli jak do sklepu idzie jakieś małolaty


@WojtekZBombasu: Taka gwiazda sie nie ukryje. Zwlaszcza przed takimi co go na mapach sledza( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam mowil chyba, ze zamawia na dowoz. Pic pije, ale w koncu peknie, bo nitro to jest nitro, to jest dobiero nitro...