Wpis z mikrobloga

@pijmleko: @Zlpnc: @spac_jesc_pracowac:
Ja nie śmiecę, ja zbieram po ludziach, ale nie jestem ignorantem i rozkminiam skąd bierze się ten problem. Znam ludzi którzy są ignorantami i mają wywalone na przyrode i np. jego sebek jest najważniejszy. Na tych ludzi nie podziała ani edukacja ani strach przed mandatem. To ludzie pokroju odpalamy fajerwerki nad jeziorem gdy obok pływają łabędzie uga buga pijemy wódę bo maniek ma urodziny
@Cierniostwor: nadal jest wiele problemów. Po pierwsze istnieje ryzyko, ze ktoś nie domknie odpowiednio śmietnika i wszystko będzie #!$%@?. Po drugie nawet jak śmietnik jest zamknięty, to zapach z niego się wydobywający nadal będzie wabił zwierzęta w pobliżu szlaków. Pozostaje tez problem praktyczny - ktoś musiałby potem wchodzić na 2k km npm żeby zgarnąć stamtąd worki ze śmieciami xD
Najprościej po prostu zabierać ze sobą, a jak ktoś tego nie robi
Ja nie śmiecę, ja zbieram po ludziach, ale nie jestem ignorantem i rozkminiam skąd bierze się ten problem. Znam ludzi którzy są ignorantami i mają wywalone na przyrode i np. jego bombelek jest najważniejszy. Na tych ludzi nie podziała ani edukacja ani strach przed mandatem.


@bubki: No i rozkminiłeś, że rozwiązaniem będzie poustawianie koszy na śmieci po lasach i parkach narodowych. Tylko ktoś nie będący ignorantem mógł wpaść na takie idealne
ZygmnuntIgthorn - > Ja nie śmiecę, ja zbieram po ludziach, ale nie jestem ignorantem ...
nie zaproponowałeś żadnego rozwiązania, a ludzie nadal śmiecą także ten.


@bubki: To zabawne, że zdiagnozowałeś problem jako ignorancję, ale rozwiązanie go poprzez edukację odrzucasz.

ignorancja «brak podstawowej wiedzy, nieznajomość czegoś»

https://sjp.pwn.pl/szukaj/ignorancja.html

Co do tego, że Ty się "wykazałeś" i zaproponowałeś rozwiązanie, a ja nie, to przykro mi, ale nie jesteśmy w przedszkolu i nie zostaniesz pochwalony tylko za to, że coś zrobiłeś. Twoje "rozwiązanie" jest do dupy i nie rozwiąże ani
@ZygmnuntIgthorn myślisz że ludzie z miasta nie jadą do lasu #!$%@?ć śmieci? To że widzisz śmieci w lesie nie znaczy że robią to ludzie ze wsi. No chyba, że ta twoja wiocha jest patologiczna.

U mnie na wiosce rodzinnej jak jest wywóz śmieci co tydzień/dwa stoją po 2-4 kubły ze śmieciami. A sam akt śmiecenia jest srogo tępiony. Wiem to bo istnieje tam coś takiego jak świetlica wiejska i ludzie ze sobą
myślisz że ludzie z miasta nie jadą do lasu #!$%@?ć śmieci?


@didolo03: Tak, dokładnie to napisałem. ()

To że widzisz śmieci w lesie nie znaczy że robią to ludzie ze wsi. No chyba, że ta twoja wiocha jest patologiczna.


@didolo03: Przepraszam. Pomyliłem się. Ludzie ze wsi są święci, w związku z czym nie wywożą śmieci do lasu. Przekonałeś mnie. Dziękuję za pouczającą rozmowę.