Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Właśnie zakończyliśmy etap weryfikacji paczek. Przyjmowanie nowych zgłoszeń zostało wyłączone równo o północy, a my wyjaśniamy wątpliwości dotyczące ostatnich zgłoszeń, które do nas wpłynęły.

Dokładne statystyki tej edycji opublikujemy wraz z wpisem podsumowującym zabawę, tradycyjnie 6 stycznia. Jeśli jakieś dane szczególnie Was interesują, zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach :)

Co teraz?
Jeśli nie wysłaliście jeszcze paczki, a Wasza para została pozytywnie zweryfikowana, macie czas na nadanie paczki do końca dnia. Pamiętajcie, że istotna jest data nadania, a nie wygenerowania etykiety. Jeśli Wasz odbiorca zweryfikował się na ostatnią chwilę i nie zdążycie nadać paczki w terminie, odezwijcie się do nas na PW, coś wymyślimy.

Jeśli Wasza para nie uzyskała pozytywnej weryfikacji, niebawem dobierzemy Wam nowe pary. Jest to manualny proces, w trakcie którego staramy się jak najlepiej dopasować opis odbiorcy do przygotowanych paczek, dlatego prosimy o chwilę cierpliwości. Ze wszystkimi zainteresowanymi skontaktujemy się w najbliższych dniach za pośrednictwem PW i ustalimy szczegóły wysyłki.

Jeśli zarówno otrzymaliście paczkę, jak i nadaliście swoją, zapraszamy do wypełnienia ankiety, którą znajdziecie w Panelu Uczestnika. Jest ona anonimowa i pomoże nam usprawnić organizację kolejnych edycji.

Pozdrawiamy, ekipa wykoPAKI

#wykopaka
wykoPAKA - Mirki i Mirabelki!

Właśnie zakończyliśmy etap weryfikacji paczek. Przyj...

źródło: comment_1671582202XWxwfjF4Px3gTkCf6Ghv0k.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykoPAKA: super, szkoda że nie wezmę udziału bo nie podoba mi się forma reklamowania się atencjuszy. Wylewanie bolów doopy i ogólnie mało spontaniczności jak na początku.
@chybaDapi: Ja mam pytanie. Jeśli są jakieś rzeczy spersonalizowane, a miras wypadł z zabawy i dostajemy nową parę to każecie dokupić coś do paki jeśli ktoś nie ma tej 100-wy bądź jest dużo rzeczy nie pod wskazanego nowego mirasa ? Może się zdarzyć przecież sytuacja, że rzeczy z paki nie bardzo pasują do nowego, albo ktoś po prostu nie chce wydawać już więcej kasy. Pytam teoretycznie :) Mnie na szczęście to
@MajoZZ: sugerujemy zmianę, ale nie wymagamy. Staramy się tak dobrać pary, żeby nowi odbiorcy jak najmocniej pasowali do istniejących paczek. Problematyczne mogą być jedynie rzeczy, których ktoś nie chce otrzymać (np. super paka pod kogoś, kto lubi gotować, ale zawiera piwo, którego nowy odbiorca nie chce). No i wiadomo, wymagamy zmiany listu.
@chybaDapi: Czy weryfikacja ponowna paki, bo ktoś wypadł z zabawy i dostałem innego mirka ma miejsce? Pytam, bo musiałbym wszystko rozdzierać, jest ślicznie zapakowane a przez cymbała co się nie zweryfikował jestem w dupie. A tak, to bym dołączył nowy list, dokleił do kartonu z adnotacją żeby zignorował tamten ( ͡° ͜ʖ ͡°)