Wpis z mikrobloga

Zgadzam się z tym wszystkim co napisał Amadeusz.Mieszkam w Tajlandii I gram profesjonalnie w koszykówkę, niestety dość regularnie dostaję kontuzji pleców I muszę korzystać z usług masażystek.Gdy oglądałem wczoraj streama Amadeusza bardzo sie zdziwiłem kiedy zobaczyłem tam moją masażystkę Jessice aka"Thai Kim Kardashian".Bardzo sie ucieszyłem kiedy Amadeusz wręczył jej 1000 bahtów gdyż znam jej sytuacje i nie jest kolorowo.Jej mąż umarł 3 lata temu podczas sztormu kiedy łowił ryby, wychowuje 6 dzieci sama I ledwo wiąże koniec z końcem.Dzisiaj rano znowu mi coś prztykło w plecach więc zadzwoniłem do Jessici żeby do mnie przyjechała ,kiedy przyjechała zauważyłem że coś jest nie tak.Była bardzo smutna , a jak spytałem sie jej dlaczego odpowiedziała że jakaś Polska aktywistka pomówiła ją I nazwała Prostytutką I ladyboyem przez co ma duże problemy w pracy I szef myśli nad jej zwolnieniem przez to co napisała ta Polska aktywistka.Znam Jessice od ponad 2 lat I jest to najbardziej pracowita kobieta jaką poznałem w zyciu, a nazywyniem jej prostututką to skandal.PS sory za mój Polskie ale mieszkam w Tajlandii od 15 lat.NIE MOŻEMY TEGO TAK ZOSTAWIĆ, I POZWALAĆ NA TAKIE POMÓWIENIA #famemma
  • Odpowiedz