Wpis z mikrobloga

@wwkbt: ja tam bym zrobił wykopkom taki piknik zimowy, drabinka na lodówce i odśnieżanie, drabinka z plandeką bo przecież to tylko 4 metry. Nie ma infrastruktury to w zimie nie jedziesz w odpowiednim dystansie osobówką żeby Cię nie zabiło. Skoro świadomość problemu na tym portalu jest tak wysoka, dlaczego nie mogna znaleźć kompromisu posiadając wiedzę o braku infrastruktury do spełnienia obowiązku!
@wwkbt: obie strony są głupie, jedni na sile probują wmówić ze nie ma prawa byc grama lodu a inni ze maja całkiem #!$%@? co sie dzieje za nimi. Prawda jest taka ze mimo ze nie ma infrastruktury to jak ktos chce to moze w duzej mierze zrzucic lub pokruszyc lod zeby nie stanowil zagrozenia az takiego, to bardziej lenistwo ze tego nie robią
@Flegamin1665338085: na twardym dachu nie zrobi sie duza tafla, nawet jesli to na takim z drabiny albo po prostu z gory mozna ogarnac, mozna probowac przerzucic pas i przeciagac, opcje są rozne. Ja wiem ze np chodzenie po dachu jest niebezpieczne ale sam chodze jak potrzeba, waze prawie 100kg i dach w firance wytrzymuje.
A ogolnie problem lodu nie pojawia sie po 9 czy 11, tylko jak kamion dluzej stoi. Czesciej