Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@theicecold: No szkoda #!$%@?, ze stary ps byl podlaczany do telewizora zlaczem scart i debil mial wiecej fpsow na telewizorze crt niz ludzie na ps3, gdzie weszlo pierwsze hdmi na scietych 30 klatkach przez slaby przesyl na kablu w wersji full hd. Meczarnia ze zlaczem hdmi skonczyla sie dopiero teraz. Po wielu latach. Glupia #!$%@? bez podstawowej wiedzy o obrazie.
@NielegalneKretowisko: Specjalista z dupy? Wyraziłem swoją opinię, powiedz mi czy za małolata zwracałeś uwagę na odświeżanie ekranu, ilość klatek, rozdzielczość? Dopóki się tym nie zainteresujesz i nie wejdziesz w temat to nie robi to żadnej różnicy albo gdy nie masz porównania. Jeżeli tak Cię to boli to nie musisz komentować i od razu obrażać na prawo i lewo. Jak już mowa o SCART to tam było 1080i@60Hz i to dlatego obraz
@Czapelek: też się zwracało, jak klatki skakały to się mówiło że gra "tnie" i tyle. Jak cięło bardzo to była "niegrywalna". Jak było 15+ to już się grało. Tolerancja była wyższa, ale jest coś w tym, że grając w starsze gry te stabilnie 30 klatek mi nie przeszkadza. Na dzisiejszych silnikach jakoś tak te 30 klatek jest odczuwalne, to nawet nie kwestia samej płynności, co czas reakcji na wciśnięcie przycisku.
Z
@theicecold szkoda, że większość z nas teraz płaci 300 zł za grę, I generalnie oczekuje, czegoś więcej niz 20 lat temu, bo gdybysmy mieli to samo i tego samego oczekiwali, to gry straciłyby sens. No bo i po co spędzać czas na czymś co i tak sie nie zmienia?
@theicecold szkoda, że większość z nas teraz płaci 300 zł za grę, I generalnie oczekuje, czegoś więcej niz 20 lat temu, bo gdybysmy mieli to samo i tego samego oczekiwali, to gry straciłyby sens. No bo i po co spędzać czas na czymś co i tak sie nie zmienia?


@rosikk1: no otóż to. Z jakiegoś powodu przecież mamy te potężne maszyny, na których możemy odpalać super wyglądające gry. Jak ktoś chce