Wpis z mikrobloga

@Sylwia2137: kurde, szczerze mówiąc ja wierzyłam trochę w to ze Iwona mogła odwalac takie czy podobne rzeczy (może nie jakaś prostytucja na wielka skale i bogaci sponsorzy, bardziej takie korzystanie z naiwności typów i chodzenie po imprezkach, tam jest duzo przejezdnych) ale ten brak hajsu na taksówkę itp faktycznie, dziwne, można byłoby to tłumaczyć jedynie tym ze nie chciała się wychylać przed koleżanka z pieniedzmi, zwłaszcza ze mieszkały obok siebie, znały
@Sylwia2137 Chcesz powiedziec, ze Pawel zabil i Adria wziela hajs i ze nie ma zadnego polswiatka zamieszanego w to wszystko? Czy chcesz powiedziec, ze Pawel w pojedynke dyma organy sciagania od 12 lat bez zadnego zaplecza? Wysoko go cenisz, musialby byc genialnie inteligentnym dresiarzem aby tak pieknie zaplesc tę pajęczynę.
  • 1
@winokobietyiwykop w chuy takich akcji jest, ten małolat 17lletni co zabił dziewczynę i oszukał wykrywacz, skóra, Joanna sniegula to tak na szybko, obstawiam że mógł być jakiś skorumpowany policjant ale mafia, wątpię. Sama bym tak postąpiła pisząc bdzury media i fora mają zajebiscie mocno siłę przekazu i nakierowania myśli
  • 0
@notBart w jaki niby sposób? Grażyny kieruję na super szajkę i bogaczy co ja w lochach więzili przy deptaku, sam m musiał się z tego tłumaczyć, a Pawełka stawiało to w świetle biednego młodego chłopca który jest urabiany przez mafię i nie może nic mówić bo zgienie. Ta gnida szostak też Pawełka wybielał
  • 1
@notBart no właśnie słowo klucz , "Mocne plecy" Może chciał żeby ludzie tak myśleli, ta teoria też wywołuje pewna zmowę milczenia bo nie będziesz zeznawała na kogoś kto ma mocne plecy i powiązania z mafią. A wcale tak nie musiało być. Jakby była z tym związana mafia to już by się ktoś sprzedał szczególnie że to droga sprawa i na pewno sowicie była by wynagrodzona informacja