Wpis z mikrobloga

Mireczki. Wczoraj poślizgnąłem się na schodach do klatki schodowe. Pojechałem na SOR, RTG wykazało że plecy potłuczone, 7 dni L4. Zrobiłem zdjęcia jak schody pokryte lodem były w trakcie zdarzenia i po 12h po wyjściu że szpitala. Piszę do Administracji budynku, skontaktowała się ze mną firma która się zajmuje odśnieżaniem. Wysłali foto że o 9:50 schody ogarnięte i proszą o zdjęcia z miejsca zdarzenia i dokumentacje medyczna. Odesłałem im. Jestem uziemiony na 7 dni, a miałem jechać do rodziny na święta.
Da radę zadośćuczynienie, odszkodowanie wyciągnąć od firmy?

#ubezpieczenia #wypadek #polisa #ubezpieczenie #zdrowie #wspolnotamieszkaniowa
  • 3
Wczoraj poślizgnąłem się na schodach do klatki schodowe.


@BonusMPK: Wczoraj wieczorem to była ,,siła wyższa" nie byli w stanie na bieżąco sypać wszystkiego, więc wątpię że coś uzyskasz, bo nie udowodnisz im ,,winy".
@sayanek: zdaje sobie sprawy że skuć lodu nie da rady wszędzie na raz ale nie było syoane piaskiem kilka dni wcześniej. Sól się rozpuści, ale piasek zostanie dla tarcia
@BonusMPK: kilka dni wcześniej był śnieg,a nie lód. Tak więc wtedy nie było potrzeby, a tego co się działo wczoraj wieczór i dzisiaj w nocy nie szło przewidzieć, że topniejący śnieg zaraz będzie zamarzać. Możesz próbować, ale ja obstawiam wynik ,,siła wyższa".