Wpis z mikrobloga

Dostajecie prezenty od pracodawcy w #uk? Ja dostałem butelkę wina i pudełko czekoladek "Roses". W poprzednich pracach było bardziej hojnie, ale nie wybrzydzam, bo to ładny gest, a ja pracodawcom nigdy nic nie kupuję ¯\_(ツ)_/¯
#uk #pracbaza
  • 42
  • Odpowiedz
@Senior_Mordino: Ja zawsze na Ramadan daje bonus/prezenty plus stawiam żarcie, teraz będzie jeden chrześcijanin to go zaprosiłem na obiad wigilijny z rodziną w restauracji 25.12. Spodziewam się również ze sam dostanę prezent od wszystkich pracownikow jak co roku, ale nie im nie daje w Boze Narodzenie.
  • Odpowiedz
@Senior_Mordino: My mieliśmy obiad z pub crawlem w ramach zespołu, do tego każdy pracownik dostał £750 bonusu świątecznego.
U różowej dawali kartę £50 do Tesco, firmowy wypad do pubu i losowanie alkoholi dla każdego z pracowników.

Ogólnie miło, w Polsce o nas tak nie dbali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Senior_Mordino: akurat żadnego Żyda nie mam jako pracownika, jedynie znajomych, wiec i tak liczę na ten ich makowiec i pierożki. xd Ogólnie fajnie jest żyć w uk, każde swieto to można je obchodzić.
  • Odpowiedz
@Senior_Mordino: Ostatnie lata nie mielismy christmas party to christmas hamper wysylali. Teraz mielismy christmas party i christmas lunch w okolicznym pubie i hamperów chyba nie ma - specjalnie mi nie szkoda. Za to centrala jakiś gówno głośnik z ładowaniem bezprzewodowym przysłała
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Senior_Mordino: od firmy fige bo podatnicy by zaraz kwiczeć zaczęli ( ͡° ͜ʖ ͡°) od szefa zespolu raz wino wszyscy dostali. Od goscia z ktorego firma współpracuje kalendarz adwentowy od Brewdoga ktory jest calkiem klawy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Senior_Mordino: W tym roku 1000 bonusu brutto, w poprzedniej w HR raz bidon z logo szpitala i raz przeterminowany voucher do Costy. W laboratorium dostawaliśmy "bezpłatne" Christmas party i szefowa wpisywała overtime na około 200 funtów każdemu :)
  • Odpowiedz