Wpis z mikrobloga

@AMBIWALENTNYPSIUR: daj jej pieniądze i tyle. To jest popieprzona polska mentalność, ze można kupić prezent za 1000zł wymyślony na siłę i mało trafiony (np. kolczyki co założy raz na 2 lata), ale 1000zł do koperty to straszne i tak nie wolno.

Prezenty rzeczowe mają sens tylko jeżeli są robione z pomysłem i wiesz, że to jest coś czego ktoś potrzebuje albo będzie to dla niego miłe, trafione itd. Ale to
  • Odpowiedz
@Pethaf: ? ja nie wiem skąd ty masz takie info ani czemu powielasz takie głupoty

poza tym nie powinieneś takich bzdur pisać do randomowych ludzi z internetu tylko dlatego, że moderacja nie wyłapie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SarahC: ale co ma wyłapać? Czego żałujesz, chciałbym ostrzec młode damy przed przyjmowaniem drogich prezentów ale niestety brakuje mi życiowych argumentów xd
  • Odpowiedz
@Pethaf: Żałuję nieznajomości kodeksu karnego. Przydałoby mi się to w życiu nieco wcześniej. Generalnie jestem zdania że każdy powinien posiadać ów książkę u siebie na chacie razem z kodeksem pracy. Natomiast nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SarahC: ok, myślałem że masz jakieś smutne story. No wiesz, znajomość kodeksu nijak ma się do życia i tego czy będziesz go przestrzegać czy nie
  • Odpowiedz
@Pethaf: Byłam parę razy świadkiem i niestety również poszkodowanym. Nieszczególnie chce o tym rozmawiać. W każdym razie Kodeks Karny się przydaje nie tylko wtedy gdy ty jesteś tym złym.

Kodeks karny i Kodeks pracy to powinny być książki startowe w plecaku przy urodzeniu się w Polsce i ja nie żartuje w tym momencie.
  • Odpowiedz