Wpis z mikrobloga

No nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli to prawda, że PIS robi wszystko, żeby Michniewicz został, to mam nadzieję, że tymi co odejdą będzie Lewy, Zieliński, Szczęsny. Oni są normalni w tym PZPNie? Wola trzymać #!$%@? grubasa, za którymi się ciągnie smród po każdym wypieprzeniu z klubu, czy nawet sama korupcja...
#mecz #reprezentacja
Hogataa26 - No nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli to prawda, że PIS robi wszystko, żeby Michni...

źródło: comment_1671488509oeI7CfdlYBwb5IY6kS5f04.jpg

Pobierz
  • 33
@Hogataa26: Prawda, życzę nam wszystkim takiego rozwiązania sytuacji.

Przyznam, że nie wiem na ile te doniesienia mogą być prawdziwe, bo po ostatnich miesiącach obrzydło mi polskie środowisko piłkarskie, bardziej niż kiedykolwiek. Sytuacja ze screena wydaje się być absurdalna, ale skoro komendant policji #!$%@?ący budynek granatnikiem trzyma się stanowiska, to jestem w stanie uwierzyć, że przydupas pewnego dziennikarza bratającego się z pisem też jest utrzymywany przy życiu przez partię.
@sk131 Zieliński jest tak w #!$%@? kreatywny, że wylądował właśnie w najgorszej jedenastce turnieju wiecznie młody obiecujący talent xD typa wcale nie widać w żadnym meczu a my tu gadamy, że jest kreatywny, a Lewandowskiemu już psycha siada i jak do euro dotrwa to będzie dobrze
@brunetroll089: Już pisałem co sądzę o tej jedenastce, po prostu francuscy dziennikarze żyją w swoim świecie. Oprócz tego, z Francją Zieliński już zagrał bardzo dobrze, a występy w grupie można zrzucić na Michniewicza i jego defensywne (chociaż to słowo nie określa jaką tragedią dla tego pięknego sportu jest piłka oferowana przez drużyny grubasa) styl gry.

Co do psychy to nie dziwię się, że siada jak się musi użerać z takim #!$%@?
@brunetroll089: Zawsze jak ktoś krytykuje Zielińskiego to powtarzam - u nas Xavi, KDB, Pirlo, Matthaus, Modrić czy Zidane też by byli takimi wiecznymi talentami które nic nie dają reprezentacji. Z Francją graliśmy po ziemi i Zieliński był jednym z najlepszych o ile nie najlepszym na boisku, po każdym meczu Sousy który preferował grę po ziemi był chwalony za świetną grę.

Jak się gra lagę z obrony z praktycznie pominięciem środka pola,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@sk131: ale zawsze do reprezentacji można wrócić :) przecież jakby odeszli ci najważniejsi, to opinia publiczna by zezarla grubasa i cały PZPN.

@Hogataa26: co ty od wczoraj tu żyjesz? Bylaby kampania hejtu na piłkarzy, hasła w stylu "niech jadą! Za zagraniczne pieniądze chcą tylko grać" a Polacy by sobie zracjonalizowali że znowu wróg zewnętrzny atakuje Polskę.
@FerdekM Zieliński nigdy nie był i nie będzie prawdziwym liderem na boisku, który potrafi wziąć ma siebie ciężar gry. To, że coś tam gra w tym Napoli nie czyni go jednym z najlepszych środkowych pomocników na świecie. Za długo już to trwa, jakby był naprawdę dobry to by już z 5 lat temu był kozakiem, a nie wiecznie perspektywiczny talent. Z dupy te memy się nie biorą, że mu się coś przestawi
@Krisskow: Na pewno wśród januszy taka narracja by przeszła, ale jednak wielu Polaków odwróciłoby się od tej reprezentacji i sponsorzy by odpłynęli bez Lewego i reszty.

Zgadzam się, że ogólnie tak to u nas wygląda, na pewno paski w pompie by się grzały żeby oczernić piłkarzy, ale myślę, że rezygnacja z kadry przez najlepszych grajków rozsadziłaby PZPN.