Wpis z mikrobloga

@FerdekM: próbujesz wytłumaczyć ludziom na czym polega rola środkowego pomocnika podczas gdy oni widzą tylko bramki i "branie gry na siebie" w rozumieniu przedryblowania pięciu obrońców i wyłożenia patelni.
Każdy kto choć raz grał w piłkę z pomocnikiem, który prowadził grę wie o czym mówisz. Takie osoby wiedzą, że fundamentem drużyny jest właśnie ten środkowy pomocnik. Ale jak gra się z pominięciem drugiej linii jak to mówi Szpaku, to taki
  • Odpowiedz
@brunetroll089: Chłopak ma 313 występów w Serie A, a w nich 39 goli i 43 asysty. Od lat gra w jednej z najlepszych drużyn ligi, a w tym sezonie jest w życiowej formie i razem z kolegami zmierza po mistrzostwo i może nawet powalczą w LM. Nie jest na poziomie De Bruyne czy Modricia, ale tylko ktoś kto nigdy Napoli nie oglądał może nie docenić jego klasy (czytaj polscy fani
  • Odpowiedz
@Hogataa26: wydaje mi się ze zostawienie michniewicza, to po prostu więcej kasy w paśniku dla polityków. Wydaje mi się że kwestia kasy z euro, była po cichu aby więcej nachapali się politycy oraz ich pośrednicy
  • Odpowiedz
@Hogataa26 ale w sumie co taki lewandowski daje reprezentacji? Skoro trzeba za niego wszystko zrobić a on czeka pod bramką żeby dołożyć noge, a reszta chłopaków nie umie skleić akcji żeby przepchnąć piłkę pod pole karne. Nie mówiąc już o tym że zepsuł 2 karne xD
  • Odpowiedz
@Dzikus_Z_Detroit: Totalna bzdura - z naciskiem na totalna. Zastanawiam się raczej czy odejście tych trzech topowych zawodników, paradoksalnie nie polepszyło obrazu gry naszej kadry. Ciagle próbujemy zbudowac zespol do gwiazd, a wychodzi to tragicznie
  • Odpowiedz
Jak ktoś obraża Ziela i mówi, że on nic nie daje i jest słaby, to wiem że ten ktoś to debil z iq20 i nie ma co go słuchać XD
  • Odpowiedz