Wpis z mikrobloga

@MatthewDuchovny: Mam. Prawdopodobnie są mocno przepłacone, choć kupiłem je 2 msc temu za 1150 nówki. I pewnie znajdą się w tej cenie lepsze, ale ktoś taki jak ja mógłby nie zauważyć różnicy, natomiast między wszystkimi innymi jakie miałem słuchawkami to te zdecydowanie mimo tego, że są BT deklasują je. Gdyby nie to, że sam srajfon 14 pro na IOS 16 to kupa guwna za 7 tysięcy, to mógłbym tę firmę pochwalić.
@Wizun: też czaje się na cenę koło 1150.
A próbowałeś Apple music ze spatial audio?

Akurat mam 14 pro i rzeczywiście drogo drogo. Szczególnie za wersję 256 GB.
Ale częściowo dlatego, że złotówka słaba z perspektywą negatywną.
@MatthewDuchovny: No słucham póki mam darmo pół roku, potem pomyślę czy kupić czy nie. Mówię, jakość dźwięku dla mnie bomba, ale pewnie znajdą się słuchawki grające tak samo za 800zł.

Co do srajphona to nie tyle że drogo, ale że gówno. Od premiery ten telefon z nowym softem to jakiś niewypał i wielka wpadka. Do teraz mam wrażenie, że użytkuję wersję beta. Nie dostaję wszystkich powiadomień, w ogóle losowo przychodzą, szczególnie
@MatthewDuchovny: aa spatial audio to dźwięk przestrzenny. Nie wiedziałem, że to tak się nazywa, ale gdyby nie ta opcja to te słuchawki grają na poziomie moich poprzednich jabta elite 75t za 280zł xD
@Wizun: zgadzam się, iOS 16 porażka. Żałuję, że aktualizowanej wcześniej z iOS 15 mój były telefon iPhone 12
@Wizun: Porównywałem Jabra 75t z Airpods Pro 1 i moje wnioski:
- airpodsy łatwo wchodzą do uszu, nie czujesz, że są "wciśnięte"
- bas większy w Jabra
- przestrzenność i stereo lepsze w Airpods
- Jabra coś do słuchania z bassem
- Airpods do słuchania lekkiego i dla filmu, przujemne

Zakładam, że
@MatthewDuchovny: To bez sensu kupować sprzęt.
AP gen 2 nie wiem jak wypadają w stosunku do gen 1, ale naprawdę ciężko mi się tutaj do czegoś przyczepić. Fakt brakuje mi troszkę basu, szczególnie ja słucham metalu, rocka więc ten dół mógłby być mocniej pokryty, ale i tak grają lepiej niż jakieś nauszne sony, jabry z większą ilością basu. Generalnie ja tam jestem zadowolony, mimo że dałem się wciągnąć w te jabłkową
@MatthewDuchovny: mam cięzko mi porównywać do pro 1 bo przechodziłem ze zwyklaków 2. Jak dla mnie są zajebiste, minus taki, że różowej musiełem tez kupić po tym jak jej pożyczyłem raz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bateria jest ekstra, ANC petarda, testowałem w samolocie i porównywałem do jakiś Ankerów za kilka stów, inna liga.
@MatthewDuchovny: Przeszedłem z Airpods Pro 1 na 2 i według mnie:
- zauważalna poprawa jeżeli chodzi o niskie tony i średnie tony. Schodzą o wiele niżej i bas jest przyjemniejszy. W gen. 1 przeszkadzała mi przeciętna jakość muzyki. Była słyszalna przepaść w porównaniu do Beyerdynamic DT 770 PRO.
- transparent mode lekko poprawiony. Fajnym bajerem jest dynamiczny transparent mode, szczególnie na mieście.
- ANC trochę lepiej wycina ale bez szału. Dla