Wpis z mikrobloga

@Sadomason babyface to tylko jeden czynnik który może to powodować (ale moze byc wystarczajcy jak kazdy inny). Pozostale to:
- ogólne nieogarnięcie, niezaradność,
- wzrost,
- barwa głosu,
- sposób zachowywania się i bycia (np jesteś bardzo radosną osobą, sprawiasz wrażenie beztroskiej),
- niższa pozycja w
  • Odpowiedz
@Sadomason ogólnie jest to bardzo zabawne zjawisko bo wychodzi na to, że jesteś zbyt ,,dziecinny" na to aby traktować Cię z szacunkiem i na równi sobie ale też jednocześnie każdy uznaje Cię za wystarczająco dorosłego mężczyznę aby posłać Cię na front byś ginął za ich bezpieczeństwo i interes :)
Taki podwójny standard u społeczeństwa w stosunku do takich facetów. Tak samo jest w stosunku do przegrywów, też ten podwójny standard. Czyli
  • Odpowiedz
Nie martw się tym , dobra fryzura jakaś dziara i już poważniej wyglądać zaczniesz , a dzięki twojemu baby face będziesz młodo wyglądał jak np zaorski ma 44 lata a wygląda na 26
  • Odpowiedz
@forty4me: zakolicha na pól łba, nie lubie tatuaży, brak zarostu, blizny na całej mordzie, odstające uszy, garbaty nos, 170cm wzrostu. Widziałeś kiedyś takie combo xd? Tak naprawdę jedyne co mi się dobrego wylosowało w loterii genetycznej to całkiem fajnie zarysowana szczęka.
  • Odpowiedz
@Sadomason: zakola na głowie i traktują cię jako nastoletniego chłopca ? Dzieci to z szacunkiem traktują chyba ,że tak jak ja byleś knypkiem 150 w wieku 15 lat to faktycznie nikt nie stał po mojej stronie.
Co do wyglądu mam ten sam wzrost i tylko siłka może cię uratować nie wiem jaką masz wagę bo jak niski z nadwagą to wygląda jak piłka.
  • Odpowiedz
@forty4me: przecież to optymalna waga dla 170cm wzrostu, bmi w normie. Akurat że większość dziewczyn jak ty to mówisz jest odemnie cięższa to szczerze mówiąc mam to w dupie, większość lasek dzisiaj ma sporą nadwagę. Prawda jest taka że kobieta kończy się na 60kg.
  • Odpowiedz