Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, szybkie pytanie, cieknie kran i chciałbym wymienić o ringi (tak wyczytałem, ze to może być przyczyna), ale ni #!$%@? nie mogę się jakkolwiek do tego bydlaka dostac, nie mając pewności tez nie chce zbyt dużej siły używać, myślicie ze to będzie zaślepka nad kurkiem? Proszę o porady, dziękuje :-)

Próbowałem na końcu kranu (nie wiem jak to nazwać, ale skąd woda leci) bo jest tam jakby specjalnie zaznaczone miejsce żeby odkręcić, ale tez bez efektu, kluczem trochę się cykałem żeby nic nie zniszczyć/uszkodzić

#hydraulika #kran #lazienka
MichasQ27 - Dzień dobry, szybkie pytanie, cieknie kran i chciałbym wymienić o ringi (...

źródło: comment_1671440472s0jHW4vblLOD3u76brTHRw.jpg

Pobierz
  • 5
Dziękuje panowie, przeczytałem swojego posta jeszcze raz i faktycznie napisałem ze cieknie, niestety złe się wyraziłem, nie cieknie a kapie, co jakoś czas, kropla za kropla, dosłownie jak w bajkach, kapie, kapie, kapie i człowieka szlag trafia :)

Myślałem żeby do tego sitka się jakoś dorwać albo złapać mocno żabka za koniec i kręcić
MichasQ27 - Dziękuje panowie, przeczytałem swojego posta jeszcze raz i faktycznie nap...

źródło: comment_1671506735WKyLGBJn5j6fIRrXmzn47d.jpg

Pobierz