Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke: no tak tego producent akurat nie przewidział ale znajomy mi kiedyś wyjaśnił wszystkie obrazki: 1 nie wozić DHL -a na dachu jak się paczki nie zmieściły w środku.2 zakaz odśnieżania dachu a tym bardziej nie w stronę kabiny.3 zakaz chodzenia po dachu.4 do 75kg/Mk śniegu lub lodu na dachu można użytkować normalnie w tym jeździć.Mądry człowiek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jopek1974: tirowcy jak dzieci - buuu nie ma ramp nie można chodzić po dachu - to kit, jadę stwarzając zagrożenie xD

Nie ma jak jechać bezpiecznie - nie jedziesz.

Jak przednią szybę sobie wybija to też będą narzekać że szklarzy nie ma co 100metrow na drodze. A jak hamulce im wysiada to że mechaników nie ma i "trudno, muszę jechać"

Iks #!$%@? de
@dr-proktor: Zdajesz sobie sprawę, ze to nie chodzi o wysokość kar, tylko o nieuchronność? Zdarzyło mi się w życiu przeróżne fikołki wykonywać, nie tylko zagrożone jakąś śmieszną grzywną. I zgadnij co? No właśnie xD
tirowcy jak dzieci - buuu nie ma ramp nie można chodzić po dachu - to kit, jadę stwarzając zagrożenie xD


@dr-proktor to jak z budowalncem, który wchodzi na rusztowanie po małpce co się może stać?

Jak mam lód na dachu to mogę odsłonić plandekę podnieść dach z jednej strony i go zrzucic. Ale nie każdy może nawet na parkingu nie ma jak kręcić bączków by ten lód zleciał.
Wymagasz od ciężarówek zdjęcia
@Mohg potrafię kręcić kierownica do przodu i do tyłu. Jeżdżę w butach na rzepy to nie umiem sznurować, tak samo jak osobówki nie potrafią nauczyć szacunku do ciężarówek bo myślą że lewy pas jest tylko dla nich.
@Mohg zapraszam że mną na tydzień do Niemiec +100zl za każdy dzień jak się ani razu nie #!$%@? na głupotę jazdy, bez myslnosc parkowania i wpychania. Niby powiesz niemcy ale w Polsce robi taka sama #!$%@? z brakiem kultury jazdy.

Osobówki jadą na bieżąco w korku, ciężarówek 5-10km korka bo jest zakaz wyprzedzania to jest normalne?