Wpis z mikrobloga

#zalesie #sny

Snil mi sie typek z którym chodziłem do klasy w gimnazjum. Ze mial raka i mial pol szczeki wyciete.

Nie Utrzymujemy żadnego kontaktu.

Niewiem, pisac mu o tym? Moze to taki proroczy sen? Moze uda mu sie wczesniej zdiagnozowac i wyleczyc?
  • 63
  • Odpowiedz
@Proxnik: #!$%@?ąc od głupot jakie napisał OP, czasem w snach mogą pojawiać się rzeczy związane z naszymi nieświadomymi lub półświadomymi lękami i innymi emocjami. Zastanawianie się nad nimi może być pomocne w psychoterapii - ale nie na zasadzie dosłownej w stylu OPa "przyśnił mi się samolot, czy powinienem iść do szkoły lotniczej?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Próba analizowania i interpretowania marzeń sennych to jedna z wielu technik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Proxnik:

Jak ty sobie wyobrażasz działanie snów? Pytam serio. Że podczas śnienia wychodzisz w jakiś astralne miejsce, gdzie masz dostęp do wiedzy z przyszłości? Że bóg Ci zsyła wizję?

Ciężko mi zrozumieć, dlaczego ludzie przypisują snom jakieś ponad naturalne właściwości.

A ja uważam że sny mają duże znaczenie pod względem psychicznym i jest to podświadomośc rozmawiająca z nami, pewne symbole czy scenki mogą nas kierować przez życie i dawac do myślenia
  • Odpowiedz
@kodecss: raczej sobie odpuść :D jedynie ze swojego doswiadczenia powiem że mi sie kiedyś przyśnił kolega z podstawówki który był w domu dziecka, pozniej w gimnazjum go adoptowała jakas rodzina z włoch i kontakt sie urwał. We śnie go zobaczyłem i kopnął mnie w jaja :P dość dziwne ale postanowiłem sie zapytać koleżanki co była z nim w tym samym domu dziecka czy ma z nim kontakt i co tam u
  • Odpowiedz
@Proxnik: to spróbuj rozkminić to :
mojej żonie przysnila sie znajoma mamy w jakims dziwnym ładnym miasteczku kolorowym i tak rozmawialy ze Ona nie wie co tu robi itd. po czym powiedziala ta znajoma do mojej żony : "ja juz musze isc" i sen sie skonczył , żona sie przebudziła po tym około 3 nad ranem. W ciągu dnia dowiedziala sie że ta znajoma miała wypadek samochodowy okolo 3 i w
  • Odpowiedz
Snil mi sie typek z którym chodziłem do klasy w gimnazjum. Ze mial raka i mial pol szczeki wyciete.

Nie Utrzymujemy żadnego kontaktu.

Niewiem, pisac mu o tym? Moze to taki proroczy sen? Moze uda mu sie wczesniej zdiagnozowac i wyleczyc?


@kodecss: Przepuściłem to przez tłumacza google a następnie przez AI do interpretacji snów. https://www.nightcap.guru/dream

Wynik

Ten sen może być wiadomością od twojej podświadomości, że powinieneś skontaktować się z tą osobą
mike78 - > Snil mi sie typek z którym chodziłem do klasy w gimnazjum. Ze mial raka i ...

źródło: comment_1671463604xnZcQegec4V0eZlxUX88AC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@danio_96: Oczywiście, że sny mogą być prorocze, ale nie ma w tym absolutnie nic nadprzyrodzonego. Po prostu czasem w snach przebija się to, co nas gryzie w podświadomości. Rzeczy nieartykułowane na jawie.
  • Odpowiedz
@mike78: Mega ciekawa stronka, dzięki!
@danio_96: Sny są prorocze tylko że większość ludzi nie wierzy w zjawiska paranormalne dopóki nie doświadczy tego w życiu prawdziwym. Dopiero wtedy się zastanawiają...
  • Odpowiedz