Wpis z mikrobloga

@t0m4sz: a jakby jej szybki krok połączyć z pierwszym ogłoszeniem o zaginięciu chyba Adrii, że rozmowa telefoniczna nagle sie urwała i prawdopodobnie ktos ja śledził i chciał wywieźć za granicę celem prostytucji ?
@t0m4sz: Wiele osób zwraca uwagę na tempo, jednak w mojej ocenie jest to kompletnie nietrafiona teza. IW idzie w miarę równym tempem, tylko nagranie jest skopane. W przypadku tego drugiego nagrania, w rogu jest osadzony aktualny czas, poniżej porównanie klatek z video z tym właśnie znakiem wodnym, dodatkowo dokładam różnicę delta. Różnice w kolumnie delta świadczą o tym, że albo przez słabe światło, albo inny czynnik ta kamera się gubi (przywiesza)
balrog84 - @t0m4sz: Wiele osób zwraca uwagę na tempo, jednak w mojej ocenie jest to k...

źródło: comment_1671467659r1BFf1Hi9LR5UASMNTDrsr.jpg

Pobierz
Dodam jeszcze inny argument za tym, że ona nigdzie nie biegnie. Gdyby odczuwała jakikolwiek niepokój związany z tym, że ktoś ją śledzi czy za nią podąża, w miejscu gdzie ją uchwyciła kamera (wejście 63) mogłaby spokojnie się zatrzymać, jest tam lokal i sporo ludzi. Mogłaby tam chwilę odpocząć, a nawet wejść i rozpytać się czy ktoś ma telefon, mogła przecież w tej sytuacji nawet zadzwonić do domu, aby ktoś po nią przyjechał
@balrog84: tylko, że na tym samym odcinku stawia więcej dłuższych kroków niż ręcznik, który to idzie raczej spokojniej. Prędzej ładowała na działkach, była później na baletach i miała 6km w nogach. Coś za żwawo idzie. Żwawiej niż na kamerze w mieście. Może być, że przyśpieszyła ostatkiem sił przed chatą ale ze względu na to, że chciała być w bezpiecznym miejscu. Jeżeli prędzej zatrzymała ją policja. To pub po drodze nie kojarzył
@t0m4sz: Nie miała aż 6 km w nogach, od Krzywego Domku pod wejście 63 ma 3,5 km, przy czym nie idzie non stop. Ona opuściła klub o 3:01, trasę pieszo pokonać można promenadą w ok. 45 min. Natomiast wiemy, że w między czasie wysyła SMS-y i rozmawia przez telefon. Jakieś 25 minut stanowią zatem jakieś przystanki, o czym zresztą wiadomo z treści rozmów, że gdzieś tam jeszcze w Sopocie czeka, tylko
@t0m4sz: Na plażę można wejść w zasadzie co chwilę, kamerka ukazuje tylko jedno wejście 63 i tutaj nie ma co wyciągać wniosków po tym jak idzie w tym akurat miejscu. Jedynie fakt, że idzie szybkim krokiem wskazuje, że raczej plaża jest mało prawdopodobna, to by ją spowolniło.

Wg mnie najbardziej prawdopodobnymi miejscami, gdzie doszło do zdarzenia, które później doprowadziło do jej zaginięcia są:
1) obszar zalesiony Parku Reagana (wej 58 /