Wpis z mikrobloga

Według informacji L'Equipe, pomocnik Chelsea Michael Essien może w ciągu najbliższych godzin zostać zawodnikiem AC Milan. Piłkarzem, który ma kontrakt ważny do 30 czerwca 2015 roku, interesuje się też Galatasaray, jednak reprezentant Ghany woli Serie A. Essien chce zmienić klub, żeby lepiej przygotować się do mundialu w Brazylii – w Chelsea gra bardzo rzadko (tylko pięć występów w Premier League w tym sezonie, w sumie 149 minut).

#milan #chelsea

La Gazzetta dello Sport informuje, że PSG jest gotowe wydać 70 milionów euro na gracza Juventusu, Paulo Pogbę.

#psg #juventus

Milan jest gotowy zapłacić za Kaspera Schmeichela 3,5 miliona funtów.

#milan #leicester

#transfery
  • 5
Paulo Pogbę


@Kozak_Lkr: Paula Pogbę :)

Juve nie zamierza sprzedawać Pogby, ma dostać nowy kontrakt i sporą podwyżkę po sezonie. Klub już nie musi sprzedawać, własny stadion zapewnia takie dochody że finansowo Juve jest w świetnej kondycji. 70 milionów to jednak konkretne pieniądze więc nikt za nim płakać nie będzie, tak czy siak klub tylko zyska :)
@hijackcutoff: Myślę, że mogą puścić Pogbę, jeśli faktycznie PSG sypnie kasą. On jest świetnym piłkarzem, ale we Włoszech nie ma obecnie tak bogatych klubów, żeby sobie pozwolić na odrzucenie takiej oferty. Mając z niego np. 50 mln na czysto na transfery, mogą się bardzo poważnie wzmocnić.

@Kozak_Lkr: Agent Essiena jest w Mediolanie, tak że raczej to dojdzie do skutku i bardzo dobrze. Doświadczony, klasowy piłkarz na pewno się przyda w
@hijackcutoff: Zobaczymy jakie transfery zrobią. Niby mają kasę, a jakoś wielkich sum nie wydają jak dotąd. Oczywiście udało im się sprowadzić klasowych graczy za niewielkie pieniądze (choćby Tevez), ale mimo wszystko braki wciąż są, co pokazała najdobitniej tegoroczna LM.
@jamtojest: W LM nie sprawdza się po prostu 3-5-2, to jest taktyka typowo na punktowanie w lidze, na puchary już nie do końca. W przyszłym sezonie będziemy grać raczej 4-3-3 w LM i potrzebujemy lewego obrońcy (szkoda wystawiać tam Chelliniego) i prawego napastnika. Ewentualnie jakiś zmiennik dla Pirlo, ale ciężko kogoś o takiej charakterystyce znaleźć. Marzy mi się Verratti i jeśli PSG chcę Pogbę to Juventus na pewno będzie starał się