Wpis z mikrobloga

Oczywiście nie można zapominać o kontekście tych Mistrzostw. O robotnikach, którzy zginęli podczas budowy stadionów, o łamaniu praw człowieka czy o samych okolicznościach przyznania organizacji właśnie Katarowi. Ta sytuacja nie powinna się już nigdy powtórzyć ale wiemy jak jest...
Patrząc jednak z czysto sportowego punku widzenia, były to jedne z lepszych MŚ jakie widziałem i być może najlepszy finał (a oglądam od Francji '98, która jako turniej była bardzo dobra ale sam finał był bardzo rozczarowującym, jednostronnym widowiskiem).

Messi wiadomo - GOAT. Fajnie, że doczekał się tego zwycięstwa i może w końcu wyjdzie z wiecznego cienia Maradony. Zasłużył.
Mbappe - przyznam, że go nie lubię, coś mnie w nim zwyczajnie irytuje i nie potrafię określić co konkretnie XD Mimo to jest kozakiem. Dzisiaj może przez większą część spotkania niewidoczny ale mimo to jest hat-trick i tytuł króla strzelców. Oby tylko Haaland był zdrowy, oglądanie rywalizacji tych dzików w najbliższych latach zapowiada się wyśmienicie.
Gvardiol - dla mnie najlepszy młody zawodnik tych mistrzostw ale wiadomo, zwycięzcy mają pierwszeństwo.
Czesław Michniewicz - panie, daj pan już sobie spokój.
#pilkanozna #mecz #katar2022
jandiabeldrugi - Oczywiście nie można zapominać o kontekście tych Mistrzostw. O robot...

źródło: comment_1671391057rk1aa0d4YQ2XaRAhpTRbdU.jpg

Pobierz
  • 1