Wpis z mikrobloga

Usuwam konto i wam też radze.
Mam je 6 lat a wczesniej przeglądałem bez konta. Kto ma konto dłużej ten widzi co sie stało z wykopem, z portalu z fajnymi ciekawostkami, informacjami zamienił sie w szambo.
Najpierw mikroblog #!$%@? danielmagicalem i innymi patostreamami, ale dało się zablokować kilka tagów na mikroblogu i był spokój, na głownej tego syfu nie było było w miare ciekawie i róznorodnie, pózniej Covid i cały wykop łącznie z główna #!$%@? jednym tematem - już wtedy miałem konto usuwać, pózniej Ukraina i znów jedyny temat.

Na wykopaliskach jakieś ciekawostki, rózne tematy nie są wykopywane a wysrywy typu ktoś na kremlu powiedział coś co nic nie zmienia i nie ma na nic wpływu ląduje na główna, wykopki nie czytaja artykułów ani komentarzy, tylko nagłówek i piszą to samo setke razy zamiast jakieś dyskusji. Nie ma ani róznorodnej treści ani komentarzy, zamiast ciekawych rzeczy na główna poza monotematycznością trafia pełno wysrywów, po raz setny odgrzewany Klaus Schwab i "you will have nothing" oraz pokrewne bez zadnych realnych zrodeł, ewentualnie newsy z kategorii jest zle a będzie jeszcze gorzej, reszta stanowi wyjątki.

Ktoś powie, że mogę zablokować rózne tagi, tylko że "Ten ktory nie ma jajek" nie potrafi naprawić tagów od lat.

Na sam deser zostaje moderacja która niczym w Orwellowskim 1984 usuwa to co im sie nie podoba/wypycha na główną znaleziska sponsorowane. Na głównej trafia sie znalezisko o Orlenie - moderacja dodaje odnośnik do sprostowania Orlenu, bez zachowywania cienia subtelności w swojej cenzurze i propagandzie. A jako że liczba rogali musi sie zgadzać będzie tylko gorzej.

#usunkonto
#afera
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokeminatour: co roku zawsze to samo, poziom serwisu upada, jest co raz gorzej, więcej toksyczności.

No cóż, tak jest ale wykop to taka prorodzinka. Lecą #!$%@?, są uzależnienia, jakieś chore zabawy mimo to nadal sobie pomagamy - oczywiście nie zawsze dobrze, ale jednak.