Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Na pierwszym filmiku wszyscy sie smieja, ale jak na drugim gosc #!$%@? sasiadowi to juz wielkie oburzenie xd Do utylizacji chlopaczki. Niemniej pamietam jeszcze tych dzbanow, ale przynajmniej klepali sie miedzy soba: https://vimeo.com/321849834


@mientka_guma: ja cie #!$%@? #!$%@? ( ) przeciez on go tam prawie #!$%@? na miejscu ( ) serio. a #!$%@? przyglupy sie dziwia czemu czarni w gettach to patologia. no do #!$%@?
@Steven_Hyde: no jak ogladalem to pierwszy raz to tez troche niedobrze mi bylo od tych gluchych dzwiekow butelki xD Kazdy kolejny cios to kolejny dzwiek z wyczekiwaniem az ta butelka w koncu sie rozwali mu na glowie i chlopa zabije. Patusty to jedna maja szczescie i predyspozycje do wychodzenia z takich sytuacji
@mientka_guma: no ja mialem #!$%@? adrenaliny jak przy ogladaniu filmikow z jakichs dekapitacji #!$%@?. nie tyle czekalem na to az #!$%@? butelka co jego czaszka (°° z typa sie farba leje, skrzeczy ze dosc, ten dalej go #!$%@? a potem jeszcze dusi z blednym wzrokiem. on by go tam #!$%@? po prostu no. podejrzewam, ze tak mniej wiecej wyglada geneza wiekszosci