Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pytanie. Postanowiłem w koncu usiąść sobie do Cyberpunka. I nie jestem pewien czy nie mam buga. Gram sobie od 2-3 godzin, chodzę teraz po mieście i nie jestem w stanie znaleźć żadnego pobocznego zadania. Mam jakieś w dzienniku, ale one pojawiły się podczas wykonywania innych zadań. Tak po prostu zagadać kogoś w tym świecie by otrzymać zadanie - nie udało mi się ani razu.
Podrzucam screena z dwiema osobami, które mają nad sobą specyficzne ikony. Z tymi osobami nie jestem w stanie rozpocząć żadnego dialogu. Nie pojawia się standardowa opcja naciśnięcia 'F' by cokolwiek odpowiedzieli, nawet zdawkowe 'spadaj'. I nie jestem pewien czy to nie jest przypadkiem bug.
Pomoże ktoś?
#gry #cyberpunk2077
Pobierz venomik - Mirki, mam pytanie. Postanowiłem w koncu usiąść sobie do Cyberpunka. I nie ...
źródło: comment_1671328067BtBjdFV8db1l3axhSH3ubF.jpg
  • 6
@Bananada: Chyba się nie rozumiemy ;)

Jestem przyzwyczajony do gier, gdzie laze sobie po świecie i zagadując inne postacie dostaję co chwilę jakiegoś questa. Tutaj przez 20 minut łażenia nie dostałem żadnego questa od nikogo, za to natknąłem się na osoby, które wyglądały jakby miałyby mi dać questa, ale nie jestem w stanie wejść z nimi w interakcję.
I nie wiem czy to nie bug.
@venomik: ja tylko patrzylam jak moj niebieski gra i tez mi sie wydawalo, ze tylko tak wpadają questy. W porównaniu z wiedzminem np no to tak, tam sobie kogos zaczepiasz, a V tak jak otrzymuje po zmajomosci
Ale ręki sobie mie dam uciąć
@venomik: Te osoby na kanapie to członkowie gangu chyba Tiger Clows czy jakiś tak oni Ci nie dadzą questa. Questy poboczne dostajesz od fixerów w zależności w której jesteś dzielnicy to od innego no i zależnie od Twojej reputacji. Jak zbliżysz się do miejsca gdzie jest quest poboczny to dostaniesz telefon. Są misje które dostajesz od przypadkowych osób ale musisz mieć już wyrobioną reputację
@venomik: W cyberpunku masz 5 kategorii zawartości pobocznej:

- NCPD scanner hustles (niebieskie ikonki na mapie) - domyslnie są ukryte na mapie, musisz być w okolicy aby je zobaczyć lub dostać telefon/sms (W zaleznosci od twoich ustawień gry) od dyspozytorki policji, ze w okolicy działa jakiś gang, którego trzeba się pozbyć. To najbardziej repetetywny kontent, typowe *zdobywanie posterunków wroga*, aczkolwiek warto czytać drzazgi czy podsłuchiwać rozmowy gangsterów, żeby dowiedzieć się więcej