Wpis z mikrobloga

Jak tak czytam te "ustawki" i teorie na temat ze niby pudzian sie podłożył to aż mi smutno i zastanawiam sie czy ja nadal na wykopie jestem... wydaje mi sie ze wykop stal sie siedliskiem wszystkowiedzacych znawcow w kazdej dzienidzie. Siedzę w sportach walki od dziecka i ogladam gale od tych pierwszych ufc i pride do tych mniejszych jak ksw... dzisiaj czytajac o tym jak niemal wszyscy jak jeden mąż mowią ze mamed nie wygral tego slusznie to az mi mysl przez glowe przechodzi czy nie skasowac swojego prawie 14letniego konta... bo wykop sie zmienił strasznie i nie uwazam tego przez to ze mam roznice w zdaniach z pozostalymi ale patrze na ogół wypowiedzi i gołym okiem mozna zobaczyc ze poziom ludzi tutaj drastycznie spadł konczy sie era wykopu niestety....
#ksw
  • 27
@Don_Lukasio: czekałem na to gościu... nawet nie wiesz ile przez ten czas zyskalem tu znajomych ile dowiedzialem sie rzeczy ciekawych rzeczy jakie rzeczy tu sie nie raz działy... wykop był na prawde dobrym zrodle. Wiedzy niedostepniej nie raz dla zwyklych zielonek takich jak Ty... nie zrozumiesz tego bo i tan jesteś #!$%@? ignorantem wiec nie #!$%@? ze moge sobie to wpisać w cv bo Ciebie by tu nie bylo gdyby nje
@azucar: wy na prawde uwiezyliscie ze po materli czas na mammeda? I ze znowu bedzie dominacja genetyczna pudziana? Ja wam przypominam ze pudzian nie wygral z nikim konkretnym proczy emerytami materla, juras jay silva, thompson, rozalski, mozna by sporo wymieniac a wygral z naprawde przecietnymi zawodnikamipokrojunpopka czy nicoli... swojego czasu chcial z nim walczyć maarcin wrzosek. Ja rozumiem tytan pracy legenda ale nie w tym sporcie w tej federacji to on
Ja tez nie jestem jakims hejterem pudziana ja go nawet lubie jako sportowca moze nie jako czlowieka ale jako ciezko #!$%@? sportowca... ale po prostu uwazam ze on sie do tego nie nadaje a juz na pewno do walki z tak wybitnym zawodnikiem jak mammed i zeby jakies zjeby twierdzącyy ze jest najlepszy i ze pokonalby lajwiekszego kota ksw ( nie jestem fanem mammeda) po prostu uwazam ze jest o kilka klas
@Kilroy888: malo ze przegral to jeszcze wykrecal sie ze nie klepał... no ale trzeba przyznac ze rezyser i kelner umieja zrobić z mistrza strongman "legende" mariusz jest na tyle rozpoznawalny i ma taki tlum wiernych ze smialo moglby zmieniać dyscypline na skoki narciarskie albo isc w politykę ale tego nie zyczylbym zadnemunz nas...
@reggae88: eksperci naoglądali się famemma czy high league to wydaje się im, ze posiedli wiedzę, ale zapominają, ze to tylko freaky i nie maja podjazdu do zawodowców.
Jedyna szansa na wygrana Pudziana było trafienie Mammeda, jak trafił Materle.W stójce mógł wykorzystać swoją wagę, a tak im by dluzej walka trwała to tym gorzej dla Pudziana. Skończyło się jak miało się skończyć.
@reggae88: I dlaczego mnie obrażasz pisząc, że mam sraczkę. U góry piszesz do typa, że srasz się na niego. Co to są w ogóle za teksty? Nie obchodzi mnie kto wygrał, jest mi to obojętne. Napisałem tylko, że twoje konto jest dziwne, a ty do mnie z takim tekstem wyjeżdżasz. Żalisz się na wykop, popatrz jaki poziom prezentują twoje komentarze.
Poziom moich wpisow jest moją prywatną sprawą... mogę Cie obrazić tak jak Ty mnie to normalne w spoleczeństwie gdzie jest wolność słowa jestem doroslym czlowiekiem i ponoszę pełną odpowiedzialność za swoje słowa czy to w sądzie czy na ulicy... nie rob teraz ze mnie czlowieka ktorych wszystkich obraża moje konto jest dziwne? Twoje zycie jest dziwne ze na tagu ksw piszesz do mnie niewywołany do rozmowy nawet nie wspomnialem o Tobie a